Žiarivá pleť hneď po zime, Salón
Žiarivá pleť hneď po zime, Salón

Žiarivá pleť hneď po zime

Zimné obdobie počas, ktorého naša pleť bola vystavená vplyvu vetra a mrazu vonku a suchému vzduchu vo vnútri miestnosti, spôsobili, že pleť je podráždená, má sivastú farbu, je suchá a drsnejšia.

Aby sa pleť prebudila a opäť žiarila je potrebné ju naštartovať.

Dodajte energiu svojej unavenej pleti

Žiarivá pleť hneď po zime! Najlepšou voľbou je zveriť sa do rúk odborníkov. V kozmetickom salóne vašu pleť nielen ošetria, ale poradia ako sa o ňu starať a pomôžu s výraznejšími kozmetickými nedostatkami.

Vhodné je ošetrenie, ktoré má zahŕňať profesionálny píling na odstránenie odumretých vrstiev pokožky a profesionálnu masáž s regeneračnou kúrou.

Zima je pre našu pleť vždy náročným obdobím.

Kým sme pleť v zime zásobovali vitamínmi v podobe tuhých krémov, nastupuje jar a tým aj zmena v starostlivosti o pleť.

Jarné kozmetické čistenie pleti je tou najideálnejšou kúrou, ktorú si sebe a svojej pleti môžete dopriať.

Ak do kozmetických salónov nechodievate pravidelne, možno práve prichádzajúce jarné obdobie je vynikajúcou príležitosťou na zmenu.

Investovanie do svojho vzhľadu sa vždy oplatí.

Už aj základné ošetrenie prinesie za krátky čas nielen omladenie pleti, ale i viditeľne krajšiu, ružovejšiu a rozjasnenú pokožku. Budete sa tak cítiť lepšie a príťažlivejšie.

Čistenie je dôležité

Po namáhavom dni by ste si mali dopriať čas a pleť dôkladne očistiť od nečistôt, ktoré sa na nej počas dňa nahromadili.

Kvalitné čistiace mlieka, pleťové vody a gély pomôžu vašu pleť očistiť a následne ju podľa typu pleti ošetrite kvalitným hydratačným alebo výživným krémom.

Pleť sa tak po večernom čistení môže regenerovať na plné obrátky.

Nepodceňujte tento každodenný rituál pretože práve v pravidelnosti sa ukrýva tajomstvo krásnej hodvábnej pleti.

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Wellness pre vašu pleť

Wellness procedúru pre pleť si môžeme dopriať aj v domácom prostredí.

Striedaním teplej a studenej sprchy pre pleť zabezpečíte masáž, ktorá pôsobí stimulačne a očistne, pretože vplyvom chladu sa cievy roztiahnuté teplom sťahujú a zvyšuje sa množstvo krvi pretekajúcej vnútornými orgánmi, čím sa posilňuje vylučovanie toxínov z organizmu.

Takisto by sme nemali zabúdať na pravidelný píling tváre a masáž buniek a dostane zdravý odtieň.

Rada na záver

Mnohé z vás možno prekvapí, ale polovicu úspechu pri snahe o prebudenie krásnej pleti po namáhavom zimnom období dosiahnete kvalitným a pravidelným spánkom ako aj dostatočným prísunom tekutín.

Voda, bylinkové čaje alebo ovocné šťavy pomôžu vyplaviť z vášho tela nečistoty a nebezpečné látky.

Wellness kyslík

Z dôvodu nezvratného faktu starnutia našej pokožky a plynutia času, sa schopnosť absorpcie kyslíka priamo z atmosféry znižuje, následkom čoho sa znižuje aj prirodzená hydratácia pokožky.

Žiarivá pleť hneď po zime, krásaPráve kvôli tomuto faktu sa bol vyvinutý prístroj, ktorý je schopný zvýšiť hladinu kyslíka v pokožke, čím stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, výsledkom čoho sa výrazne redukujú jemné vrásky.

Podstatou ošetrenia je aplikácia vysoko koncentrovaného kyslíka v kombinácii s účinnými sérami priamo na pokožku pomocou vzduchovej „pištole“.

Účinky 95% kyslíka spolu so sérom sú veľmi intenzívne.

Pokožka sa stáva pevnejšia vďaka stimulácii kolagénu a elastínu, je prežiarená, minimalizujú a redukujú sa prítomné vrásky.

Aplikovať sa dá na tvár, krk, dekolt, ruky, lakte. Pokožka je následne vypnutejšia, vyhladená, obnovená, už po prvej aplikácii.

Doporučený počet ošetrení je 8 , pričom efekt je individuálny, ale môže vydržať aj pol roka, dokonca i viac.

Zákazníčka môže absolvovať oxygenoterapiu samozrejme i viac krát, čo nemá negatívny účinok na pokožku, ale práve naopak.

Výsledky oxygenoterapie

Viditeľný efekt 48 hod. po ošetrení; Obnovená a vyhladená pleť; Rozžiarená pokožka, Oxys čerpá kyslík z okolitého vzduchu, vytvára „čistý“ prúd kyslíka (koncentrácia dosahuje až 95%); Stimuluje produkciu kolagénu a elastínu; Redukuje jemné vrásky; Regeneruje a detoxikuje pokožku; Prístroj OXYS čerpá kyslík z okolitého vzduchu, pričom využíva molekulárny filtračný systém.

Vďaka tomu nepotrebuje žiadne „zásobníky“ s čistým kyslíkom.

(Zdroj: www.vanok.sk)

Autor: Lyda
Go to Top