Stena ako elegantný interiérový doplnok
Stena ako elegantný interiérový doplnok

Stena, ako elegantný interiérový doplnok

Jedinečnosť je dnes vyhľadávaná a pokiaľ to ide, každý z nás chce mať doma niečo ojedinelé, estetické, čo sa nachádza výhradne u neho a bolo vytvorené na základe individuálnej myšlienky.

Najjednoduchší spôsob, ako dodať interiéru individuálny štýl, je určite maľovanie.

Stena, ako elegantný interiérový doplnok. Prinášame vám pohľady na niektoré trendové interiéry, každý je iný a jedinečný, takisto ako ich majitelia.

U najprestížnejším projektom na celom svete teraz nájdete aj u nás.

Pri dotváraní interiéru sme pre vás partner, ktorý vie poradiť s výberom povrchovej úpravy, kombináciou farieb a možnosťami využitia rôznych materiálov.

Návrhy a realizáciu fasádnych systémov zverte do našich rúk!   www.stavomat.com

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Ak vám obyčajná maľovka nestačí a túžite dať stenám výnimočný vzhľad, vyskúšajte niektorú z kreatívnych techník.

S dekoratívnymi farbami ARTHE decorative line premeníte steny na originálne dielo, ktoré vnesie do priestoru eleganciu a jedinečnosť.

Závisí len na vašej odvahe. Môžete si vybrať z veľkého množstva štruktúr a farebných odtieňov.

Materiály ARTHE môžete aplikovať sami alebo sa spoľahnite na šikovné ruky našich odborníkov.

Panelákový byt s puncom kreativity a luxusu

[1] Výmena nábytku v obývacej izbe je doplnená dekoratívnou farbou Decora v príjemnom zemitom odtieni. Na strope![2] Spálni dodala zamatová stierka Caravaggio v smotanovom odtieni mäkkosť a útulnosť.[3] Oranžová farba podporuje naše chuťové poháriky, a preto je jej použitie v kuchyni s jedálňou dobrá voľba. Vytvorili sme 3D efekt s materiálom Nahir.

Novostavba rodinného domu je výzvou. Otvára širokú škálu možností. Kreatívny moderný interiér dotvorili dekoratívne farby na stenách:

[4] Caravaggio[5] Nahir Brocato s perleťou

Dom postavený pred pár rokmi sa rozhodli majitelia vymaľovať. Použili prevažne bielu farbu a na niektorých plochách stien dekoratívne farby vo výrazných odtieňoch.

[6] Úplne nový trendový vzhľad obývacej izby dotvoril dekoratívny náter Zephyro – metalická farba s obsahom piesku.[7] Moderné schodisko doplnili metalickou farbou ArtheMetal v zeleno-zlatom odtieni.

Nezameniteľný dizajn stien teraz môže skrášliť aj váš interiér. Tieto očarujúce dekoratívne techniky dodávajúce ŠTÝL a ELEGANCIU najprestížnejším projektom na celom svete teraz nájdete aj u nás.

Pri dotváraní interiéru sme pre vás partner, ktorý vie poradiť s výberom povrchovej úpravy, kombináciou farieb a možnosťami využitia rôznych materiálov.

Návrhy a realizáciu fasádnych systémov zverte do našich rúk!   www.stavomat.com

(Zdroj: Foto – Stavomat)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top