Darujte spomienky na detstvo
Darujte spomienky na detstvo

Darujte spomienky

Darujte spomienky na ktoré sa nezabúda. Čas plynie rýchlejšie ako sa zdá a fotka z detstva nadobúda na svojej cene.

Darujte spomienky, krásne okamihy z detstva

Fotografie ktoré zachytávajú krásne okamihy z detstva sú pre našu radosť v dospelosti. Zážitky z prvej dovolenky pri mori, či návšteva ZOO alebo zasadnutie prváčika za školskú lavicu sú neopakovateľné.

Ideálne pre tých, ktorí hľadajú inšpiráciu na nezabudnuteľný dar pre svojich blízkych, a to nielen na Vianoce.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

“Venujte neopakovateľné zážitky z detstva pomocou fotografií na plátne. Fotka ako darček na vianoce či pri inej príležitosti je originálny spôsob, ako potešiť azda každého.

Bude príležitosťou zaspomínať na obľúbenú dovolenku, rodinné stretnutie, alebo na prvé krôčiky teraz už dospelého syna či dcérky.

Tip na vianočný darček

Foto na plátne, foto koláž na plátno, zarámovaný foto obraz, viacdielne obrazy, fotky na pvc doskách, magnetky, darčekové tabule pre novorodencov a pod. Kreativite pri úprave spomienkovej fotografie sa nekladú medze.

(Zdroj: archív, Foto – Pixabay)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top