Neviete kam s vecami?

Neviete kam s vecami
Neviete kam s vecami

Zadať dopyt ↓


   
  Pripojiť súbory (max. 2MB/1 súbor - foto, projekt, náčrt...)

   

   
  Súhlasímobchodnými podmienkami a beriem na vedomie spracovanie osobných údajov / nové okno *

  Prajem si dostávať informácie o akciových ponukách
   
    * povinné.

  Obdržíte cenové ponuky od dodávateľov z prevereného portfólia.


   

   


    
   Pripojiť súbory (max. 2MB/1 súbor - foto, projekt, náčrt...)

    

    
   Súhlasímobchodnými podmienkami a beriem na vedomie spracovanie osobných údajov / nové okno *

   Prajem si dostávať informácie o akciových ponukách
    
     * povinné.

   Obdržíte cenové ponuky od dodávateľov z prevereného portfólia.


    

    

   Neviete kam s vecami?

   Vstavané skrine na mieru sú ideálnym spôsobom, ako navrhnúť a zladiť interiér podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Vďaka svojim rozmerom bývajú dominantným prvkom interiéru, čím môžu výrazne zmeniť jeho vzhľad a dotvoriť celkovú atmosféru priestoru.

   Riešením je vstavaná skriňa na mieru!

   Vstavané skrine v súčasnosti patria k obľúbenému riešeniu úložných priestorov. Využívajú sa predovšetkým v bytoch, kde účelne riešia problémy s nedostatkom miesta na uskladnenie rôznych vecí. I keď v rodinných domoch býva priestoru zvyčajne dostatok, vstavané skrine nájdu svoje uplatnenie aj tam. Pri novostavbách sa s riešením úložných priestorov čoraz častejšie ráta už v projektoch.

   Dominantou skrine sú šatníkové dvere s posuvným systémom, skladajú sa z výplne – plošného materiálu a rámu, do ktorého sú osadené. Pre výplň dverí sa najčastejšie používa laminovaná drevotriesková doska, rôzne typy skiel (farebné, vzorované, pieskované), zrkadlá, plexisklá, prírodné materiály (bambus, rattan) a špeciálne výplne (koženky, kovolamináty).

   Akýkoľvek motív a farbu je možné na posuvné dvere realizovať použitím fototapety na skriňu. Vstavané skrine použitím fototapety na dvere zmenia vzhľad a oživia priestor. Práve posuvné dvere sú tou časťou vstavanej skrine, ktorá v najväčšej miere prispieva k vzhľadu a celkovému vizuálnemu pôsobeniu vstavanej skrine.

   Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

   Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

   Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2020-10-20T14:25:38+02:00

   Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

   Spálňa by mala slúžiť na oddych a regeneráciu, nie iba na spánok Problém pri zariaďovaní spálne býva dosť častý, kúpite skriňu a hľadáte štýlovo aj farebne vhodnú posteľ alebo naopak. Je namáhavé navrhnúť si vstavanú skriňu, aby zodpovedala vašej predstave a cene.

   Keď vynaložíte toľko úsilia, zistíte, že ešte viac času a energie vám zaberie hľadanie postele či komody, alebo nočného stolíka v rovnakej farbe i vhodnom dekóre. Pre šetrenie vášho času a uľahčenie zariaďovania celej spálne prichádzame s ponukou postelí, komôd a nočných stolíkov ako komplexného riešenia vašej spálne.

   Teraz môžete mať všetko v jednej farbe, v jednom dekóre. Pomôžeme vám skombinovať vašu ideálnu spálňu, v ktorej sa budete cítiť príjemne a pohodlne.

   Postele Hilkovič spĺňajú všetky kritéria kvality pre zdravý spánok. Sú riešením pre dokonalé zladenie interiéru vašej spálne a pohodlia. Ponúkame celé riešenia postelí s matracmi a roštmi od popredného slovenského výrobcu s 20 ročnou tradíciou.

   Posuňte svoj prístup od kupovania nábytku k navrhovaniu interiéru.

   (Zdroj: Foto – Hilkovič)

   Autor: Lyda

   Zdieľajte na sociálnej sieti

   Zdieľajte

   Go to Top