Instagram

Instagram

Zosilňovanie konštrukcií

Zosilňovanie konštrukcií  kompozitnými systémami s uhlíkovými tkaninami a uhlíkovými pásmi. Priemyselné odvetvie predstavuje mnoho individuálnych problémov a ich riešenie v náročnom prostredí. Pokročilé kompozitné systémy poskytujú rýchle a časovo stále riešenie týchto problémov. Inak by si vyžadovali vysoké finančné náklady a dlhé odstávky prevádzky.

Výškové práce

Starostlivosť o stromy, práce na strechách, čistenie odtokových žľabov, čistenie okien a fasád, čistenie síl a iné priemyselné činnosti. Všade tam, kde nie je možné použiť vonkajšie prístupové prostriedky (plošiny, rebríky), sa zabezpečujú práce pomocou lanových výstupných techník.

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Mostné konštrukcie

Ľahký nízkoprofilový vysokopevnostný systém Fibrwrap Fyfo FRP zachováva pôvodný tvar mostu a jeho rozmery. Slúži hlavne na opravu poškodenia po náraze, predĺženie životnosti, sanáciu a rekonštrukciu. Najmä u historických mostov alebo historických častí mostov, opravu a ochranu skorodovaných častí mostov, seizmickú ochranu.

Rekonštrukcia pamiatok

Existuje mnoho pamiatok a historických objektov, kde môžu byť použité iba materiály kompatibilné s dobovými materiálmi. To platí aj pri opravách, kde vznikla potreba posilnenia a spevnenia týchto objektov. TYFO RM systém je riešením týchto požiadaviek. Systém sa skladá zo špeciálnej bazaltovej textílie, ktorá sa vkladá do maltového základu. Je to vhodná náhrada za kovové siete používané v betónových konštrukciách a pri aplikácii dochádza nielen k oprave poškodeného miesta, ale aj k spevneniu celku.

(Zdroj: Carabine.sk)

2024-03-08T12:54:57+01:00Digital|

Zdieľajte na sociálnej sieti

O autorovi/autorke:

Go to Top