Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Zosilňovanie konštrukcií
Zosilňovanie konštrukcií

Zosilňovanie konštrukcií

Zosilňovanie konštrukcií  kompozitnými systémami s uhlíkovými tkaninami a uhlíkovými pásmi. Priemyselné odvetvie predstavuje mnoho individuálnych problémov a ich riešenie v náročnom prostredí. Pokročilé kompozitné systémy poskytujú rýchle a časovo stále riešenie týchto problémov. Inak by si vyžadovali vysoké finančné náklady a dlhé odstávky prevádzky.

Výškové práce

Starostlivosť o stromy, práce na strechách, čistenie odtokových žľabov, čistenie okien a fasád, čistenie síl a iné priemyselné činnosti. Všade tam, kde nie je možné použiť vonkajšie prístupové prostriedky (plošiny, rebríky), sa zabezpečujú práce pomocou lanových výstupných techník.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Mostné konštrukcie

Ľahký nízkoprofilový vysokopevnostný systém Fibrwrap Fyfo FRP zachováva pôvodný tvar mostu a jeho rozmery. Slúži hlavne na opravu poškodenia po náraze, predĺženie životnosti, sanáciu a rekonštrukciu. Najmä u historických mostov alebo historických častí mostov, opravu a ochranu skorodovaných častí mostov, seizmickú ochranu.

Rekonštrukcia pamiatok

Existuje mnoho pamiatok a historických objektov, kde môžu byť použité iba materiály kompatibilné s dobovými materiálmi. To platí aj pri opravách, kde vznikla potreba posilnenia a spevnenia týchto objektov. TYFO RM systém je riešením týchto požiadaviek. Systém sa skladá zo špeciálnej bazaltovej textílie, ktorá sa vkladá do maltového základu. Je to vhodná náhrada za kovové siete používané v betónových konštrukciách a pri aplikácii dochádza nielen k oprave poškodeného miesta, ale aj k spevneniu celku.

(Zdroj: Carabine.sk)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavebné práce

    Stavba a služby
    Go to Top