The Family Bandwagon divadelné predstavenie
The Family Bandwagon divadelné predstavenie

The Family Bandwagon

Účinkujú: Silvia Donová, Arpád Farkaš/Ladislav Krištof, Tomáš Bocko, Peter Szőllős, Ivana Krajňáková, Róbert Kobezda
Kostýmy: Tatiana Masníková
Scéna: Martin Benko
Choreografia: Peter Szőllős
Hudobné aranžmá: Arpád Farkaš
Výroba scény: Martin Mihok, Michal Mihok, Ondrej Potočný
Zvuk: Martin Mihok

Zábavné divadelné a hudobné predstavenie. Umelecký tím vytvoril atypické predstavenie, ktoré vzniklo kombináciou hudby a drámy okorenenej humorom.

Popis produkcie

Actores, mestské divadlo v Rožňave, pripravilo predstavenie The FAMILY BANDWAGON. Zábavné predstavenie je plné živej hudby, spevu, tanca a komických scén.

V predstavení znejú evergreeny ako Hit the road Jack!, Tu Vuo Fa L’Americano, It Don’t Mean A Thing, Jailhouse Rock, Pink Panther a mnohé ďalšie v netradičnom aranžmá skvelého klaviristu Arpáda Farkaša.

Naše scény je možné postaviť kdekoľvek na námestí, v parku, v meste, na dedinských festivaloch, či divadelnom festivale, pretože náš „BandWagon“ je mobilný príves so zabudovanou scénou. Predstavenie má aj divadelnú verziu.

The Family Bandwagon, účinkujúci

Hlavným predstaviteľom je „nadaná rodina“, ktorej domovom je auto s prívesom a všetko čo potrebujú k životu vezú so sebou.

Patrónom rodiny je otec, extrémne nadaný muzikant – dirigent celej rodiny.

Otec učí svoju milovanú rodinu ako sa nechať unášať hudbou, žiť v jej rytme, variť, prať v rytme hudby… prispôsobiť akékoľvek konanie rytmu hudby.

Zábavné divadelné a hudobné predstavenie

Sú to práve melódie a rytmika piesní, ktoré vytvárajú celé predstavenie v doprovode piána, gitary, basy a netypických hudobných nástrojov od starého tĺčika na mäso počnúc po rozbíjanie vajec… pretože rodina sa práve pripravuje na večernú párty.

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Je to príbeh vymyslených rozprávkových postáv, ktoré vedia ako si užívať život. Milujú humor, horor, bláznenie ale všetko čo sa medzi nimi deje sa odohráva s eleganciou.

The Family Bandwagon, pozvánka do divadlaIch vzájomná úcta je až tak prehnaná, že sa navzájom doplňujú aj v tom najdesivejšom. Horor sa však deje iba zdanlivo.

Všetci obľubujú inosť, zvláštny osobný životný štýl, ktorý keď nie je prijateľný, tak je poňatý za prijateľný…

Ich neštandardné podmienky predstavujú aj to, že ich obydlie je otvorené a ich vlastné životy sú vystavené očiam okolia.

Ktokoľvek, kto ide okolo môže nahliadnuť do ich tanierov a odhaliť povahu a zvláštne túžby. Patrí im celý svet. Kdekoľvek zavítajú so svojim BandWagonom, sú ako doma. Nezáleží na tom čo sa okolo deje, hudba a rytmus ostávajú.

Divadlo Actores

Profesionálne divadlo Actores je nezisková organizácia s 18. ročnou históriou. Okrem hlavného zamerania, ktorými sú tvorba a manažovanie divadelných produkcií, Actores zastrešuje aj rôzne kultúrne podujatia a umelecké programy pre deti a dospelých.

Mestské divadlo Actores vzniklo v Rožňave v roku 1994 ako forma alternatívneho divadla. Divadlo sa úspešne prezentovalo so svojimi vystúpeniami na medzinárodných festivaloch (v Kanade, Venezuele, Chile, Belgicku, Nemecku, Estónsku, Maďarsku, atď.) kde im boli udelené rôzne ocenenia.

Ocenenie za najlepšiu medzinárodnú produkciu a réžiu získalo divadlo v roku 1998 na Medzinárodnom divadelnom festivale v Liverpoole. Veľkú cenu diváka divadlu udelili na festivale vo Venezuele. Hercom bola udelená cena kritikov za herecký výkon na festivale v Kanade.

(Zdroj: www.actores.sk)

Autor: Lyda
Go to Top