Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Svojho miláčika s dôverou zverte profesionálom
Svojho miláčika s dôverou zverte profesionálom

Svojho miláčika s dôverou zverte profesionálom

Práve ste si kúpili nový domov a ostáva už len presťahovať sa? Mnoho ľudí považuje prevoz osobných vecí za najnáročnejšiu etapu celého procesu, ale sťahovanie môžete zvládnuť aj bez zbytočného stresu.

Sťahujete sa do bytu o dve ulice ďalej, na druhý koniec mesta alebo republiky, výzva je vždy rovnaká.

Všetky veci, ktoré sa vo Vašom domove nahromadili za posledné roky, je nutné pobaliť a previezť na Vašu novú adresu.

Dôkladne si premyslite, aký podiel zo sťahovania zvládnete svojpomocne a čo prenecháte profesionálom zo sťahovacej spoločnosti.

Sťahovanie je zároveň ideálnou príležitosťou na likvidáciu nepoužívaných vecí alebo kusov nábytku, ktoré sa do Vášho nového domova nezmestia alebo jednoducho nehodia.

Sťahovanie klavírov a ťažkých bremien

Ale čo v prípade, ak je potrebné presťahovať svojho miláčika? Nadrozmerné kusy nábytku, obľúbený klavír, či ťažký trezor? S profesionálmi zo sťahovacej spoločnosti to nebude problém. Zabezpečia pre Vás nielen premiestnenie, ale aj prevoz.

Presvedčil sa o tom aj náš dobrý známy, pán Ladislav. Hru na klavír nielen učí, ale sám aktívne pôsobí ako umelec. Hrať na skutočnom klavíri s krídlom je pre umelca, akým je Ladislav zakaždým veľkým zážitkom.

Sťahovanie krídla sa však ukázalo ako náročná záležitosť, preto jeho majiteľ nič nenechal na náhodu a zveril svoj strážený poklad do rúk sťahovacej spoločnosti Lobo s adekvátnymi skúsenosťami a poistením.

Osobné veci si domáci pobalili do krabíc svojpomocne, väčšie kusy nábytku s dôverou prenechali na starosť pracovníkom spoločnosti, ktorá zabezpečila sťahovanie z Nemecka na východ Slovenska.

O svoje praktické rady sa pán Ladislav podelil aj s nami.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Poistenie zodpovednosti za škody spôsobené sťahovaním

Osobitnú pozornosť venujte vzácnym a krehkým predmetom, ktoré okrem starostlivého balenia a šetrného prevozu budú vyžadovať aj poistenie zodpovednosti za škody spôsobené sťahovaním, prepravou a manipuláciou sťahovaných zvrškov doma i v zahraničí, ktoré profesionálna sťahovacia firma má.

Užitočným pomocníkom nielen pri balení, ale aj pri následnom rozbaľovaní môže byť zoznam vecí zostavený podľa poradia, v akom ste ich balili do vopred očíslovaných krabíc.

Zabezpečte si k sťahovaniu krabice rôznych veľkostí. Praktické sú najmä tie, ktorých rozmer umožňuje komfortné uchytenie a prenos jednou osobou.

Nezabudnite sa uistiť, že spodné časti kartónových krabíc sú dostatočne pevné a odporúčame radšej ich dodatočne spevniť páskou.

Termín sťahovania si plánujte vždy vopred. Na sťahovanie sú populárne víkendy a štátne sviatky, ale pre komfortnejší a rýchlejší priebeh sťahovania je vhodnejšie voliť si termíny v strede týždňa.

(Zdroj: Stahovanie.eu)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top