Svojho miláčika s dôverou zverte profesionálom
Svojho miláčika s dôverou zverte profesionálom

Svojho miláčika s dôverou zverte profesionálom

Práve ste si kúpili nový domov a ostáva už len presťahovať sa? Mnoho ľudí považuje prevoz osobných vecí za najnáročnejšiu etapu celého procesu, ale sťahovanie môžete zvládnuť aj bez zbytočného stresu.

Sťahujete sa do bytu o dve ulice ďalej, na druhý koniec mesta alebo republiky, výzva je vždy rovnaká.

Všetky veci, ktoré sa vo Vašom domove nahromadili za posledné roky, je nutné pobaliť a previezť na Vašu novú adresu.

Dôkladne si premyslite, aký podiel zo sťahovania zvládnete svojpomocne a čo prenecháte profesionálom zo sťahovacej spoločnosti.

Sťahovanie je zároveň ideálnou príležitosťou na likvidáciu nepoužívaných vecí alebo kusov nábytku, ktoré sa do Vášho nového domova nezmestia alebo jednoducho nehodia.

Sťahovanie klavírov a ťažkých bremien

Ale čo v prípade, ak je potrebné presťahovať svojho miláčika? Nadrozmerné kusy nábytku, obľúbený klavír, či ťažký trezor? S profesionálmi zo sťahovacej spoločnosti to nebude problém. Zabezpečia pre Vás nielen premiestnenie, ale aj prevoz.

Presvedčil sa o tom aj náš dobrý známy, pán Ladislav. Hru na klavír nielen učí, ale sám aktívne pôsobí ako umelec. Hrať na skutočnom klavíri s krídlom je pre umelca, akým je Ladislav zakaždým veľkým zážitkom.

Sťahovanie krídla sa však ukázalo ako náročná záležitosť, preto jeho majiteľ nič nenechal na náhodu a zveril svoj strážený poklad do rúk sťahovacej spoločnosti Lobo s adekvátnymi skúsenosťami a poistením.

Osobné veci si domáci pobalili do krabíc svojpomocne, väčšie kusy nábytku s dôverou prenechali na starosť pracovníkom spoločnosti, ktorá zabezpečila sťahovanie z Nemecka na východ Slovenska.

O svoje praktické rady sa pán Ladislav podelil aj s nami.

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Poistenie zodpovednosti za škody spôsobené sťahovaním

Osobitnú pozornosť venujte vzácnym a krehkým predmetom, ktoré okrem starostlivého balenia a šetrného prevozu budú vyžadovať aj poistenie zodpovednosti za škody spôsobené sťahovaním, prepravou a manipuláciou sťahovaných zvrškov doma i v zahraničí, ktoré profesionálna sťahovacia firma má.

Užitočným pomocníkom nielen pri balení, ale aj pri následnom rozbaľovaní môže byť zoznam vecí zostavený podľa poradia, v akom ste ich balili do vopred očíslovaných krabíc.

Zabezpečte si k sťahovaniu krabice rôznych veľkostí. Praktické sú najmä tie, ktorých rozmer umožňuje komfortné uchytenie a prenos jednou osobou.

Nezabudnite sa uistiť, že spodné časti kartónových krabíc sú dostatočne pevné a odporúčame radšej ich dodatočne spevniť páskou.

Termín sťahovania si plánujte vždy vopred. Na sťahovanie sú populárne víkendy a štátne sviatky, ale pre komfortnejší a rýchlejší priebeh sťahovania je vhodnejšie voliť si termíny v strede týždňa.

(Zdroj: Stahovanie.eu)

Autor: Lyda
Go to Top