Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Ručne maľované obrazy s moderným dizajnom, spálňa
Ručne maľované obrazy s moderným dizajnom, spálňa

Ručne maľované obrazy s moderným dizajnom

Trendom v interiérovom dizajnérstve je unikátnosť a originalita. Top farbou sa stáva vínovočervená a stále väčší dôraz sa kladie na ručne vyrábané bytové doplnky.

Ak túžite po tom, aby ste vynikli a zároveň si zachovali určitú osobitosť svojho domova, stačí sa pozrieť na ručne maľované obrazy na stenu, ktoré dokonale dotvoria charakter vášho interiéru.

Umelecké dielo v modernom interiéri

Umelecké dielo priamo vo vašej obývačke. Bytový doplnok, ktorý sa bude tešiť obdivu niekoľko desaťročí. Také sú ručne maľované obrazy na stenu, maľované našimi skúsenými maliarmi.

Každý ťah štetcom je pre nich jedinečný a každý obraz je tak sám o sebe originálom. Do každého obrazu vnášajú maliari kúsok seba a na vás dýcha z týchto obrazov skutočný život a radosť. Takýto pocit vám tlačený obraz nikdy neponúkne!

Štruktúra maľby, hra farieb a tieňov či viditeľné ťahy štetcov nás donútia rozmýšľať nad šikovnosťou umelcových rúk a talentom, zachyteným na maliarskom plátne.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Ručne maľované obrazy sú maľované na kvalitné talianske bavlnené plátno a sú natiahnuté na tzv. blind rámoch, čo znamená, že drevený rám je skrytý pod plátnom a môžeme si obraz priamo zavesiť na stenu.

Obľúbené motívy

Maľované kvety, príroda či obrazy ženy. Do popredia sa však v slovenských domácnostiach pomaly zaraďujú i abstrakty alebo maľované POP ART obrazy.

Veľmi populárne a vyhľadávané ručne maľované obrazy nie sú zobrazené len na jednom veľkom plátne, ale vybraný motív je rozdelený na viacerých plátnach – tieto obrazy nazývame viacdielne obrazy.

Ručne maľované obrazy s moderným dizajnom

Na stránke www.obraznastenu.sk nájdete 3 – 7 dielne obrazy v najrozličnejších veľkostiach a v stovkách motívoch, no pamätajte si, že žiaden obrázok nenahradí pocit, keď vidíte svoj ručne maľovaný obraz na vlastné oči.

Na výber máte z niekoľkých kategórií a naši maliari vám dokážu farebne prispôsobiť akýkoľvek vybraný motív.

Maľované obrazy sú výsledkom nadšeného tanca štetca po plátne a usilovnosti maliarov, ktorí tak vdychujú život nielen maliarskemu plátnu, ale aj vašim domovom.

Doslova vás prenesú svojou charizmou do sveta fantázie a ponúknu tak estetický zážitok každému, kto sa na nich pozrie. Nebojte sa tradičného umenia maľby vo svojom modernom interiéri. Prekvapte svojou jedinečnosťou a luxusným umeleckým kúskom na vašej stene.

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top