Diela slovenských autorov, obrazy
Diela slovenských autorov, obrazy

Diela slovenských autorov

Je prirodzené, že každý, kto sa snaží o vytvorenie príjemného domova, má snahu si svoje bývanie zariadiť tak, aby sa tam cítil príjemne a rád sa domov vracal.

To, či budete mať bývanie v modernom alebo klasickom štýle, vytvárate už na začiatku, ale ako sa Vám tam bude bývať, záleží hlavne od detailov a doplnkov, ktoré tam budete mať.

Je preto dôležité otázke zariaďovania interiéru doplnkami venovať patričnú dôležitosť, určite sa Vám to vráti vo forme príjemného prostredia, v ktorom trávite väčšinu svojho života, ale hlavne pri umeleckých dielach aj hodnotou, ktorá pri správnom výbere stúpa.

Každý priestor si vyžaduje svoj obraz

Pohlaďte Vašu dušu obrazom, dotknite sa farieb, nechajte sa uniesť pohľadom a uspokojte Vaše zmysly.

Neopakovateľné umenie inšpiruje, provokuje a poteší zároveň.

Emócie, myšlienky, či vášne ukryté v obrazoch Vám vytvoria skutočný domov.

Taký istý vplyv na Vás majú obrazy aj na pracovisku, kde vytvoria pohodu, spríjemnia prostredie a spôsobia, že sa tam ľudia budú cítiť príjemne, čo samozrejme prinesie vyššiu produktivitu práce.

Pokiaľ sa neviete rozhodnúť sami, nechajte sa inšpirovať profesionálnou predajnou galériou Dielo plus.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Ľudia sú čoraz náročnejší a okrem základných funkcií bývania, hľadajú aj pocit, zážitok, estetiku v štýle zariadenia a sú pozitívne ovplyvnení novými trendami v dekorácií interiérov.

Ľudia si preto tieto priestory upravujú v kratších časových intervaloch.

Umelecké dielo, ako duša nového interiéru

Vtedy nie je nutné meniť celé zariadenie, ale mnohokrát stačí zmeniť farebnosť, vymeniť doplnky (koberec, maľbu, bytové doplnky…), ale hlavne dušu novému interiéru vdýchnete novým umeleckým dielom.

Dielo plus Vám v tomto dokáže vyhovieť vo všetkých smeroch.

Ak chcete v priestore dominantu, voľte motív s výrazne kontrastnou farebnosťou či tvarom oproti ostatnému zariadeniu miestnosti, ideálne je v celkovej koncepcii ladiť farby interiéru do kľudnejších tónov a obrazy alebo kompozíciu zvoliť výraznú.

Sú niektoré zásady, ktorých sa treba držať ako napr., že červený motív v červenom interiéri nevynikne.

Výrazná nepravidelná štruktúra motívu do čistého, moderného interiéru a naopak kľudnejší obraz do interiéru s výrazným štýlom. Pokiaľ sa týchto zásad držíte, zaručene potom obraz pritiahne každý pohľad.

Ale pokiaľ chcete obrazom atmosféru izby iba dopovedať a nechcete, aby sa stal optickým akcentom priestoru „dominantou“, voľte farebnosť a druh motívu, ktorý sa od okolitého zariadenia príliš neodlišuje a ladí harmonicky s celkom, či doplnkami.

Viac obrazov v jednej miestnosti

Diela slovenských autorov, predajňaPri viacerých obrazoch v jednej miestnosti, treba venovať pozornosť výberu motívov, ich farebnosti a umiestniť ich tak aby sa „nebili“, aby ste mali pocit, že k sebe patria.

Vhodným riešením je použitie vopred navrhnutej kom pozície obrazov, ktoré spolu súvisia a pôsobivo dekorujú väčšie priestory.

Podstatné je aj miesto, kam chcete obraz zavesiť, čo má veľký vplyv na dosiahnutie správnej atmosféry.

A nezabúdajme, že kúpou umeleckého diela získate originál, ktorý budete vlastniť iba Vy.

Obrazy sú silné, môžu očistiť a oživiť unavené priestory, zmeniť náladu a pozdvihnúť ducha. Môžu byť vášnivé a dynamické, ale tiež ukľudňujúce a meditatívne.

Umelecké diela slovenských autorov v nás zanechávajú dojem a pomáhajú vytvoriť z nášho sveta fascinujúce a krásne miesto na život.

Pohľad na ne prináša radosť, emócie, pocity.

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top