Napínané stropné podhľady vstupná hala
Napínané stropné podhľady vstupná hala

Napínané stropné podhľady

Ako napreduje doba, tak napredujú aj technologické úpravy rôznych priestorov či obytných alebo podnikateľských, kancelárií a rôznych objektov.

Novodobí dizajnéri v celej Európe zaraďujú napínané stropy a napínané stropné kazety medzi bežné dostupné technologické prvky, vďaka ktorým sa vytvárajú architektonické skvostné interiéry.

Na rozdiel od tradičných stropných povrchov sa napínané stropné podhľady montujú v rekordne krátkom čase, montáž neprinesie do Vášho života nepohodlie.

Možnosti uplatnenia sú prakticky neobmedzené

Napínané stropy sa uplatnia rovnako úspešne v novej výstavbe alebo pri rekonštrukcii a dekoratívnej úprave bytov a domov.

Materiál stropu nie je nemožné náhodou prerezať, roztrhnúť alebo prepichnúť. Napínané stropné podhľady časom nežltnú.

Patentovaný spôsob montáže umožňuje zakomponovať rôzne druhy svietiacich prvkov /lustre, bodové svietidlá, led atď./ Fólia neovisne, od stien sa neoddeľuje ani nevyvlieka.

Maximálny previs v strede miestnosti sa pohybuje od 0,0 – 0,5cm.

Duplicitná impregnácia plátna zabezpečuje mimoriadnu odolnosť voči vode, i vytopeniu od susedov nad vami. Jeden m2 napínaného stropu je schopný zadržať až 100l vody.

I pri zatopení stropu hrdzavou vodou fólia nezmení farbu, biele fólie ostávajú naďalej snehobiele.

Strop je možné kedykoľvek umyť

Úplne jednoducho obyčajným mopom a bežnými čistiacimi prostriedkami.

Najvyššie estetické vlastnosti po montáži bezspojových napínaných stropov získate ideálne rovný povrch, ktorý skryje akékoľvek nedokonalosti hlavného stropu.

Napínaný strop sa montuje na neviditeľnú hliníkovú lištu a technologické medzery medzi plátnom napínaného stropu a stenou sa skryjú úzkou dekoratívnou vložkou rovnakej farby ako plátno.

Podľa priania je možné vytvoriť objemné konštrukcie (tzv. prehyby), zakomponovať do napínaného stropu môžeme akékoľvek svetelné prístroje.

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Požiarna bezpečnosť

Napínané stropy zodpovedajú požiadavkám požiarnej bezpečnosti, čo je potvrdené platným Certifikátom požiarnej bezpečnosti.

Možnosť nanesenia zobrazenia

Na napínané stropy je možné naniesť akékoľvek zobrazenie (napríklad modré nebo alebo oblaky) s vysokým rozlíšením a kvalitou tlače.

Výber napínaného podhľadu plne závisí na Vašej fantázii. Existuje viac ako 200 vzorov farieb a rozmanitosť povrchových úprav napínaných podhľadov.

Môžete dať prednosť podhľadom so zrkadlovým efektom alebo so zobrazením látky.

Možno budete chcieť vidieť nad hlavou hviezdne nebo, podobu prírodného kameňa, kovu alebo dreva.

Napínané stropné podhľady obývačkaA čo keď je Vašim snom urobiť zamatový podhľad alebo podhľad imitujúci inú látku. Dobre vyzerá napínaný podhľad s efektom benátskeho šťuku alebo zlatého tesnenia.

Moderná technológia umožňuje zvoliť nielen požadovanú farbu, ale aj zaujímavé varianty tvaru podhľadu. Využívaním napínaných podhľadov môžete vytvoriť zložité podhľadné konštrukcie.

Ideálne rovné zvukotesné steny z metráže DESCOR

Zvukotesné steny sa vyrábajú z polyesterovej tkaniny, ktorá je napustená teplom tvrditeľnou polyeratanovou zmesou.

Steny typu DESCOR sú bez spojov a umožňujú zdobenie digitálne zvoleným vzorom, prelakovaním alebo dekoračnou technikou. Získate tak unikátne farebné dekory stien.

(Zdroj: Foto – Airtavos)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top