Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Golf hra džentlmenov
Golf hra džentlmenov

Golf: hra džentlmenov

V dnešných časoch móda (fashion) zasahuje do všetkých oblastí nášho života.

V športovej sfére je hlavnou požiadavkou na módne oblečenie umné prepojenie dizajnu a vysokej funkčnosti oblečenia.

Golf sa v súčasnej dobe na Slovensku teší stále väčšej obľube a registrovaných golfistov z roka na rok pribúda.

Akokoľvek, nie každý je hneď presvedčený, že táto hra je práve pre neho, no skúsiť by to určite chcel, napokon golf je hra džentlmenov.

Práve pre túto skupinu je ideálnym prostriedkom na oboznámenie sa s touto hrou golfový simulátor.

Nemusíte mať zelenú kartu

Tu si môžete zahrať reálny golf bez nutnosti absolvovať platený kurz, či byť držiteľom zelenej karty, bez ktorej Vás na Slovensku na ihrisko pravdepodobne ani nepustia.

Golfový simulátor sa vyznačuje veľmi precíznou a presnou grafikou ihriska v spojení so špičkovou duálnou snímacou technológiou s využitím infradiód.

Každá časť ihriska je modelovaná s maximálnou starostlivosťou. Okrem 3D terénu každý vložený objekt je tiež trojrozmerný, vrátane stromov, kríkov, klubovne, budov, lavičiek, skál…

Doslova cítite život vo všetkých 3D prvkoch. Stromy, kríky a tráva sa hojdajú vo vetre a mraky sa pohybujú po oblohe.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Zážitok umocňujú reálne potoky, fontány, jemný dážď na ihrisku či točiace sa vrtule veterných mlynov na oblohe.

Mraky, balóny a vtáky sa dokonale odrážajú vo fotorealistickom zobrazení na hladine jazera. Ak loptička spadne do plytkej vody, hráč ju vidí ponárať sa a kotúľať až na dno jazera.

Trojrozmerné 3D ihriská

Celkom jednoducho – 3D grafika tých najlepších simulátorov Vám vyrazí dych.

Trojrozmerné prevedenie ihriska je veľmi dôležitým prvkom simulátora. Umožňuje hráčovi zvoliť si rôzne spôsoby sledovania letu lopty v reálnom teréne.

Voľba sledovania letu lopty dáva hráčovi ucelený obraz o priebehu letu, dopade lopty, jej kolízii s terénom a poskytuje mu dôležité informácie o dráhe lopty až do dosiahnutia cieľovej polohy.

Podrobný analyzér dáva hráčom perfektnú spätnú väzbu o tom, čo pri údere urobili dobre a čo urobili zle. Základným princípom simulátora je ponúknuť pravidelným hráčom možnosť trénovať golf aj počas zimy, aby neprerušili svoj golfový rast.

Simulátor je určený širokým vrstvám obyvateľstva a ocení ho každý, kto zatúži vyskúšať si túto hru alebo sa iba zabaviť večer s priateľmi.

Aby bol trenažér dostupný a atraktívny naozaj pre každého, sú v ňom naprogramované rôzne súťažné golfové disciplíny, ale aj minigolf, rozprávkový alebo demoličný golf.

(Zdroj: Text – Jozef Litavec, Foto – archív)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top