Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Značková nemecká predajňa
Značková nemecká predajňa

Značková nemecká predajňa: HOMEARTs

HOMEARTs vznikla v roku 2005, kedy sme v OC OPTIMA v Košiciach po prvýkrát otvorili maloobchodnú predajňu s bytovými doplnkami a dekoráciami.

Svetoznáme značky ALESSI, BUGATTI, LEONARDO, MILLEFIORI, MAXWELL, NEXTIME, CILIO, KUCHENPROFI, ASA COLLECTION, BRABANTIA, ktoré sa tešia veľkému záujmu na zahraničných veľtrhoch, sme chceli predstaviť a ponúknuť aj našim klientom.

Vo februári 2010 sme predajnú plochu rozšírili a v súčasnosti je náš sortiment vystavený na ploche o rozlohe 250 m2.

Značková nemecká predajňa dekorácie

Snahou našej spoločnosti je ponúknuť záujemcom o interiérový dizajn výber bytových doplnkov s prvkami nadčasovej klasiky, ktoré sú vkusne adaptované očakávaniam modernej doby.

Jednou z takých je aj produktová rada Rosenthal, ktorá sa v priebehu svojej storočnej existencie stala synonymom pre štýlové stolovanie.

Vysokokvalitný porcelán, sklo a keramika Rosenthal vnášajú do domova esenciu nadčasovosti a elegancie.

Bytové dekorácie a doplnky

Ak hľadáte hodnotný dar na výnimočnú príležitosť, ste zberateľom či práve skrášľujete svoje bývanie, v našej predajni vám ponúkneme keramické a sklenené produkty značky GOEBEL, ktoré určite splnia očakávania darujúceho aj obdarovaného.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Cieľom dizajnérov výrobcu je vytvoriť produkt, ktorý dokáže vzbudiť emócie pretrvávajúce roky, preto kladú veľký dôraz na dokonalé umelecké vyjadrenie a vysokú kvalitu prevedenia svojich produktov.

Za krátku dobu si YANKEE CANDLE podmanila našich zákazníkov, ktorým ponúka množstvo variácií na dekorovanie aj obdarovanie.

Sviečky v tradičných sklenených dózach s charakteristickými vôňami podľa ročnej sezóny a v aktuálnych odtieňoch módnych farieb sú ideálnym doplnkom na vytvorenie sviatočnej atmosféry.

Postupne sa náš sortiment rozšíril o ďalšie značky – ZACK, Silk-ka, SALEEN a Kare Design.

Každú sezónu Vám značková nemecká predajňa HOMEARTs, prinášame nové trendy v oblasti bytového dizajnu.

Chceme, aby Váš domov bol jedinečný, neopakovateľný a aby z neho vyžarovalo teplo domova.

(Zdroj: Foto – Homearts)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top