Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Zasklievanie loggií a iných stavebných otvorov
Zasklievanie loggií a iných stavebných otvorov

Zasklievanie loggií a iných stavebných otvorov

Na zasklievanie loggií a balkónov existuje niekoľko druhov zasklievacích systémov, stačí si vybrať.

Zabránite tak úniku tepla, ochránite sa pred poveternostnými vplyvmi, znížite prenikanie hluku a nečistôt do interiéru.

Vytvoríte tiež ďalší príjemný úžitkový priestor, ktorý je možné uzamknúť pred nežiadúcim vniknutím.

Výhodou použitia certifikovaných systémov zasklenia je kompletnosť dodávky, ľahké a rýchle ovládanie i bezúdržbová prevádzka.

Rámový hliníkový systém

Tento systém o pohľadovom rozmere 30mm pôsobí celkom jemne, nerušivo, napriek tomu, že jednotlivé sklá sú po obvode osadené do týchto rámov.

Systém nie je náročný na priestor, jednotlivé diely (podľa rozmeru loggie 3 -6ks, v prípade atypov maximálne do dĺžky 12000mm i viac dielov).

Nevyklápajú sa do priestoru, ale sa posúvajú po koľajnici na nerezových ložiskách s plastovou bandážou.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

To zaručuje ľahký a tichý chod pri odsúvaní. Zvislé parkovacie profily po bokoch umožňujú zapadnutie výstupkov na rámoch, čo zabezpečuje stabilitu a tesnosť celej konštrukcie.

Jednotlivé diely sú po celom obvode tesnené mohérovým štetinovým tesnením. Možno ich vysadiť, čo uľahčuje umývanie, prípadne inú údržbu.

Hliníkové rámy

Rámy i ostatné profily systému sú z hliníkovej zliatiny v štandardnej úprave biely komaxit, alebo na požiadanie v inej farbe podľa stupnice RAL.

Hrúbka skla sa pohybuje v rozmedzí 4-6mm, na základe špeciálnych požiadaviek systém umožňuje maximálnu hrúbku výplne 16mm.

Sklá sú v profiloch utesnené silikónom.

V prípade použitia systému na predelenie interiéru umožňuje jednoducho a rýchlo oddeľovať a spájať jednotlivé priestory.

Presvetlí miestnosť, zabezpečí multifunkčné použitie priestoru.

(Zdroj: Dr. Mária Michalčíková, FM Košice)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavebné práce

    Stavba a služby
    Go to Top