Rodinné domy Villapark Košice
Rodinné domy Villapark Košice

Rodinné domy Villapark

Východná stráň a prispôsobená orientácia rodinných domov zaručuje maximálnu dostupnosť slnečného jasu počas väčšiny dňa a dáva vyniknúť kúzlu lokality, v ktorej sa projekt VILLAPARK nachádza.

Bývať v meste a pritom sa vyhnúť betónovej pasci panelákov. Žiť v prírode, ale nebyť odlúčený od spoločnosti veľkomesta.

Zabávať sa v pulzujúcom živote Košíc, no užívať si oddych v tichom prostredí domova na periférii. To všetko vám ponúka VILLAPARK – rodinné domy v Košiciach.

Rodinné domy Villapark

Sú premyslené do posledného detailu a od začiatku návrhu sa snažia držať prvotnej myšlienky vysnívaného bývania.

Architekti a projektanti zúročili svoje bohaté skúsenosti, ktoré pretavili do návrhu 65 rodinných domov s vlastnými záhradami a garážou. Radové rodinné domy typu C3 garáž nemajú.

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Územie je rozdelené na 6 častí a skladá sa z rôznych typov rodinných domov s jednotným architektonickým výrazom. Spoločným charakterom domov je plochá strecha, ortogonalita a hmotová členitosť s materiálovým odlíšením jednotlivých objemov.

Rodinné domy Villapark, radová výstavbaV jednotlivých rodinných domoch nájdete jedinečné sofistikované dispozičné riešenie interiéru, čo je spolu s kvalitným remeselným prevedením zárukou funkčného a komfortného bývania vysokého štandardu vysnívaného bývania VILLAPARK.

Príroda v meste

VILLAPARK sa nachádza na rozhraní metropoly východného Slovenska – kráľovského mesta Košice a prírodnej scenérie pozostávajúcej z množstva zelene a prírodného lesa.

Rodinné domy Villapark, novostavbyLokalita spadá pod mestskú časť Košice – Myslava, v časti nazvanej Na Kope. Prístup je zabezpečený cestnými komunikáciami ulicami Na Kope a Ku Bangortu.

Prístup bude zabezpečný v blízkej budúcnosti aj napojením priameho pešieho chodníka ku škôlkam, škole a k zdravotníckym zariadeniam na sídlisko KVP.

Blízke sú zastávky mestskej hromadnej dopravy na neďalekom sídlisku KVP, ako aj verejnej dopravy (SAD aj MHD) priamo v mestskej časti Košice – Myslava.

Výnimočnosť lokality

VILLAPARK dáva bohatý priestor športovaniu a relaxu v prírode. V blízkom okolí sa nachádza prírodný les s vyznačenými cyklotrasami a turistickými chodníkmi vedúcimi k obľúbeným turistickým lokalitám Klatovianka, Horný Bankov, Lajoška, či rekreačným oblastiam vodná nádrž Bukovec, Jahodná, Zlatá Idka, Kojšova hoľa.

Blízkosť lokality VILLAPARK odkrýva aj nespočetné možnosti spoločenského a kultúrneho vyžitia, ktoré mesto Košice ponúka a to všetko len 5 minút autom od vášho domova.

Autor: Lyda
Go to Top