Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Rodinné domy Villapark Košice
Rodinné domy Villapark Košice

Rodinné domy Villapark

Východná stráň a prispôsobená orientácia rodinných domov zaručuje maximálnu dostupnosť slnečného jasu počas väčšiny dňa a dáva vyniknúť kúzlu lokality, v ktorej sa projekt VILLAPARK nachádza.

Bývať v meste a pritom sa vyhnúť betónovej pasci panelákov. Žiť v prírode, ale nebyť odlúčený od spoločnosti veľkomesta.

Zabávať sa v pulzujúcom živote Košíc, no užívať si oddych v tichom prostredí domova na periférii. To všetko vám ponúka VILLAPARK – rodinné domy v Košiciach.

Rodinné domy Villapark

Sú premyslené do posledného detailu a od začiatku návrhu sa snažia držať prvotnej myšlienky vysnívaného bývania.

Architekti a projektanti zúročili svoje bohaté skúsenosti, ktoré pretavili do návrhu 65 rodinných domov s vlastnými záhradami a garážou. Radové rodinné domy typu C3 garáž nemajú.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Územie je rozdelené na 6 častí a skladá sa z rôznych typov rodinných domov s jednotným architektonickým výrazom. Spoločným charakterom domov je plochá strecha, ortogonalita a hmotová členitosť s materiálovým odlíšením jednotlivých objemov.

Rodinné domy Villapark, radová výstavbaV jednotlivých rodinných domoch nájdete jedinečné sofistikované dispozičné riešenie interiéru, čo je spolu s kvalitným remeselným prevedením zárukou funkčného a komfortného bývania vysokého štandardu vysnívaného bývania VILLAPARK.

Príroda v meste

VILLAPARK sa nachádza na rozhraní metropoly východného Slovenska – kráľovského mesta Košice a prírodnej scenérie pozostávajúcej z množstva zelene a prírodného lesa.

Rodinné domy Villapark, novostavbyLokalita spadá pod mestskú časť Košice – Myslava, v časti nazvanej Na Kope. Prístup je zabezpečený cestnými komunikáciami ulicami Na Kope a Ku Bangortu.

Prístup bude zabezpečný v blízkej budúcnosti aj napojením priameho pešieho chodníka ku škôlkam, škole a k zdravotníckym zariadeniam na sídlisko KVP.

Blízke sú zastávky mestskej hromadnej dopravy na neďalekom sídlisku KVP, ako aj verejnej dopravy (SAD aj MHD) priamo v mestskej časti Košice – Myslava.

Výnimočnosť lokality

VILLAPARK dáva bohatý priestor športovaniu a relaxu v prírode. V blízkom okolí sa nachádza prírodný les s vyznačenými cyklotrasami a turistickými chodníkmi vedúcimi k obľúbeným turistickým lokalitám Klatovianka, Horný Bankov, Lajoška, či rekreačným oblastiam vodná nádrž Bukovec, Jahodná, Zlatá Idka, Kojšova hoľa.

Blízkosť lokality VILLAPARK odkrýva aj nespočetné možnosti spoločenského a kultúrneho vyžitia, ktoré mesto Košice ponúka a to všetko len 5 minút autom od vášho domova.

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top