Bytový komplex Borovicový háj
Bytový komplex Borovicový háj

Bytový komplex Borovicový háj, ráčte vstúpiť

Bytový komplex Borovicový háj má nádhernú vstupnú halu a tá donútila našu zvedavosť pozrieť sa bližšie na bytové jednotky novostavby.

Bola tu ďalšia príležitosť redakcie nazrieť do súkromia a presvedčiť sa o kvalitách bývania priamo od domácich.

„My sme sa s výberom nehnuteľnosti neponáhľali,“ zdôraznil manžel hneď ako nás privítal. Hľadali sme niečo na celoživotné bývanie, kde budeme mať dostatok priestoru aj na ubytovanie našich vnukov, keď pricestujú.

Našou prioritou bola okrem dobrej polohy aj kvalita a riešenie stavby ako celku.

Bytový komplex Borovicový háj, Átrium

Výber sa po roku hľadania zúžil na niekoľko typov. Boli to presne tri novostavby. Jedna z nich bola typu rodinného domu v zástavbe,“ spomína manželský pár.

„Napokon prišli záverečné obhliadky, konzultácie s priateľmi a bolo rozhodnuté. Najviac nám padol do oka projekt novostavby pod názvom, ktorý ho úplne vystihuje – Bytový komplex Borovicový háj. My sme totiž z rodinného domu,“ dodávajú.

„Zvyšujúcim sa vekom sme si stále viac uvedomovali náročnosť starostlivosti o taký veľký dom a jeho dvor.

Ani dostupnosť do mesta nebola vyhovujúca a jediné, čo nás odrádzalo od bývania v bytovom dome, bola predstava stiesnených podmienok.

Keď nám však ukázali túto novostavbu, všetky mýty o bývaní v bytovom dome boli preč.

Bezprostredná blízkosť lesoparku

Obávali sme sa, že nebude dostatok zelene, no bezprostredná blízkosť lesoparku, ktorého výška stromov dosahuje na tie najvyššie poschodia, nám z našej nie malej terasy dáva pocítiť atmosféru, ktorú azda poznajú len chatári.

Bytový komplex Borovicový háj, Novostavba

Nehovoriac o polohe domu. Bytový komplex Borovicový háj je vzdialený len pár minút od všetkého, čo v našom veku potrebujeme.

Máme radi kultúru, a tej je v Košiciach neúrekom.

Priame napojenie na mestskú hromadnú dopravu a parkovanie v podzemnej garáži, z ktorej môžete ísť výťahom rovno do bytu.

Vyšší štandard bývania

Navyše, novostavba okrem úžasného výhľadu na panorámu mesta poskytuje vyšší štandard bývania.

Určite oceníte milý pozdrav vrátnika z recepcie v priestrannej vstupnej hale, vysvietenej obrovitánskymi pestrofarebnými lustrami.

Pokračujete do najkrajšej časti bytového komplexu, ktorou je bezpochyby jej vnútorný átriový blok vysadená zeleňou, ideálna na promenádu a oddychu.

Bytové jednotky Borovicový háj

Átriová záhrada v srdci bytového komplexu naznačuje najvyšší komfort bývania. Dodáva pocit bezpečia pre vaše ratolesti, ktoré môžete nechať pobehávať po dvore, a ak chcete – s priamym dohľadom z vašej terasy.

Samozrejmosťou novostavby sú aj najvyššie prvky pre bezpečnosť a komfort (24-hodinová strážna služba, už spomínané podzemné parkovanie a doplnkové služby, ako napr. fitnes, lobby bar, kaviareň, potraviny…).

Po našej návšteve sme presvedčení, že ak raz vstúpite do tohto nádherného komplexu, zvedavosť vás donúti pozrieť sa bližšie na bytové jednotky.

Spravili sme tak aj my a prijali sme pozvanie milého manželského páru nazrieť do súkromia.

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Univerzálnosť dispozičného riešenia jednotlivých bytov v novostavbe spočíva v tom, že sa popasuje aj s najnáročnejším interiérovým dizajnom.

Univerzálne bytové jednotky

Práve takáto dispozícia bytu dodala manželom odvahu pustiť sa do jeho zariaďovania odvážne a po svojom.

Trojizbový byt s rozlohou 130 m2 ponúkol priestor na pohodovú domácnosť, v ktorej nechýbajú ani netradičné dizajnové kúsky. Farebnosť interiéru pôsobí kompaktne a vyrovnane.

Dynamiku mu dodáva striedanie rôznych materiálových povrchov, matných až lesklých plôch. Sympatické sú krbové kachle v strede obývacej miestnosti so skutočným ohňom, čo považujeme za výnimočné riešenie v bytovom dome.

Priestranná dispozícia obývacej časti ponúka miesto na pozeranie televízie alebo na príjemné strávenie chvíľ s knihou v ruke.

Z bytu máte možnosť vystúpiť na terasu a prežívať tak najkrajšie rána pri šálke kávy a tichu, sprevádzaného šuchotaním lístia v Borovicovom háji.

(Zdroj: Foto – www.borovicovyhaj.sk, archív)

Autor: Lyda
Go to Top