Radové domy – domy, ktoré môžu „rásť“
Radové domy – domy, ktoré môžu „rásť“

Radové domy – domy, ktoré môžu „rásť“

Základom tejto myšlienky bolo vytvoriť ekonomicky výhodný koncept – lacný dom na dostatočnom pozemku, ktorý by vyhovoval potrebám mladej rodiny.

Tým, ktorým už deti vyleteli z rodinného hniezda, ale aj tým, ktorí už nechcú počúvať búchanie výťahu, krik od susedov a chcú si bezpečne zaparkovať pred svojím domom až dve autá.

Dostatočný priestor a možnosť relaxovať vo vlastnej záhrade, a konečne si splniť svoj sen o bývaní.

KRÁSNA PRI JAZERE s výbornou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou, napojením na rekreačnú zónu s jazerom.

Svojím rovinatým profilom dáva možnosti pre ekonomicky výhodné a atraktívne bývanie na najvyššej úrovni.

Atraktívne bývanie

Úžitková plocha prízemia je 71,36 m2 s priľahlým pozemkom o výmere od 253m2 do 452m2. Na prízemí sa nachádza kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou izbou.

Celý tento priestor výborne presvetľuje presklená stena so vstupom na terasu. Na prízemí sa nachádza aj spálňa, kúpeľňa s WC a pracovňa, ktorá môže byť alternatívne využitá ako detská alebo hosťovská izba.

Radové domyRovnako ako budú rásť vaše deti, môže v prípade potreby vyrásť aj váš dom.

Nadstavbou, ktorá ponúka variabilné riešenie dispozície vnútorného priestoru, pribudne 53,21 m2, čo spolu s prízemím bude tvoriť úžitkovú plochu 124,57 m2.

Štandardne sa na poschodí nachádzajú dve spálne, z toho jedna s vlastnou kúpeľňou a balkónom. Súčasne sa na poschodí nachádza spoločná kúpeľňa s WC a vaňou.

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Nízke prevádzkové náklady

Nízkoenergetické radové domy ponúkajú ekonomické bývanie s nízkymi nákladmi na prevádzku.

Našou základnou filozofiou je ponúknuť bývanie s vyšším štandardom bývania v rodinnom dome, ale nižšími alebo rovnakými životnými nákladmi, ako pri bývaní v byte.

Z bytu do nízkoenergetického domu s pozemkom bez zvýšenia nákladov? Je to možné? Krásna pri Jazere hovorí ÁNO, je to možné! Ako? Povedzme, že bývate na sídlisku Nad jazerom v trojizbovom byte o výmere 63-68 m2.

Vaše náklady na inkaso sú 250,-€ mesačne. Predpokladaná trhová cena vášho bytu je 65.000,-€.

My vám ponúkame nízkoenergetický dom o výmere 71,3 m2 s pozemkom pred domom na parkovanie dvoch aut a pozemkom za domom o celkovej výmere 253m2 za 97.007,-€.

Predpokladané náklady na inkaso v nízkoenergetickom dome sú 100,-€/mesačne. Cena bytu: 65.000,-€.

Cena domu s pozemkom: 97.007,-€. Rozdiel: 32.007,-€. Na nákladoch na bývanie v nízkoenergetickom dome mesačne ušetríte 150,-€ a banka vám ponúkne pri výške mesačnej splátky 150,-€ hypotekárny úver 33.300,-€.

Autor: Lyda
Go to Top