Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Malí architekti, interiér
Malí architekti, interiér

Malí architekti

Sú ako živé striebro, sú všade, počuť ich z každého miesta nášho života, vidieť ich všade vôkol nás. Každé je iné, inak zaujímavé, svojské. Sú naše druhé „ja“ a neoddeliteľná súčasť nášho života.

Dávajú nám úsmev, zmysel života, ale aj plač a strach o ne. Nevieme si predstaviť život bez nich – bez našich detí.

Dajme im vedieť, čo pre nás znamenajú, ukážme im krásu, eleganciu, vkus a zmysel pre estetiku a naučme ich to všade vnímať.

Rozmaznávajme ich aj na miestach, kde začínajú, ale aj končia svoj deň – v ich detských izbách.

Nábytok pre deti

Malí architekti, detská izbaModerné i štýlové pohovky, kresielka alebo už spomínané „leňošky“ nás pri prvom pohľade lákajú, aby sme na nich strávili ničím nerušené, elegantné a pohodlné chvíle relaxu.

Dnešná ponuka nábytku do detských, ale aj študentských izieb je veľmi pestrá, farebná a plná fantázie.

Už od prvých chvíľ života si naše ratolesti môžeme rozmaznávať v detských postieľkach rôznych farieb, tvarov a designov, ktoré sú nezriedka doplnené pláteným baldachýnom s veselým motívom, alebo jemne nadýchaným „závojom“.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Prebaľovacie pultíky pre bábätká, komody, skrinky a poličky na každý kúsok detskej módy a kozmetiky sú doplnené hravými detailami, úchytkami a nápaditým designom s veselo kombinovanými farbami, ktoré pôsobia optimisticky a príjemne.

Všetky hrany sú oblé, jemné a bezpečné

Povrch je chránený materiálmi, ktoré ani v najmenšom neškodia detskému organizmu a spokojnému životu v ich detskom kráľovstve.

Ani v čase, keď sa naše deti menia na mladé slečny a odvážnych mladíkov, nebudete mať núdzu, ako zmeniť detský kútik na teenegerskú izbu, v ktorej nesmie chýbať „frajerská“, alebo romantická pohovka rôznych odvážnych farieb a designov.

Komody, skrine, odvážne a nápadité obrazy na stenách, stolové svietidlá a množstvo moderných doplnkov, skriniek a poličiek, ktoré slúžia našim „veľkým deťom“.

Veľmi vďačný je masívny materiál, ako je borovica, jelša, alebo smrek, ktorý prináša maximálny vzhľad a pocit kvality a natury.

Nechajme, aby tí malí architekti, naše kreatívne deti, samé tvorili a odvážne zaplnili miesto, kde sa majú cítiť najlepšie, kde majú byť šťastné.

Ponechajme im rolu architektov a dovoľme im popustiť uzdu fantázie. Bude to stáť za to…

(Zdroj: Nobyt, Silvia Hudáková)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top