Elegancia minimalistického interiéru, kuchyňa
Elegancia minimalistického interiéru, kuchyňa

Elegancia minimalistického interiéru

V prepojenej kuchyni s obývačkou je nevyhnutné zachovávať funkčné členenie na jednotlivé zóny a prispôsobiť zariadenie k zariadeniu v obývacej miestnosti.

Elegancia minimalistického interiéru, obývačkaHitom v zariadení sú lesklé materiály, ktoré dodávajú interiéru luxusný a elegantnejší vzhľad.

Trend otvoreného priestoru a prepojenie kuchyne s obývacím priestorom sa u nás udomácňuje už od osemdesiatych rokov.

Takýto priestor umožňuje členom rodiny tráviť spoločne čas aj napriek rôznym aktivitám, ktoré by ich za iných okolností viazali na oddelené miestnosti.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Odtiene tmavej exotickej farby

V kombinácii s lesklou bielou vytvárajú luxusný a nadčasový interiér, v ktorom sa chladné kovové prvky snúbia s lesklými povrchmi a sklenenými plochami. Lesklé povrchy odrážajú rozptýlené svetlo šíriace sa zo svietidiel.

Veľké sklenené steny s výhľadom na terasu umocňujú pocit priestoru navyše a nechávajú dennému svetlu voľný prienik.

Lesklé chladné povrchy

V interiéry vyvažujú huňaté mäkké koberce umiestnené v spoločenskej zóne. Koberce s vyšším vlasom sú určené všade tam kde chceme zvýšiť pocit komfortu a umožňujú vniesť pocit tepla aj do minimalisticky riešeného interiéru.

Moderný minimalistický interiér, ktorý v sebe ukrýva množstvo zaujímavých detailov. V minimalistickom interiéri nemajú miesto drobnosti, ako suveníry z dovoleniek.

Nábytku a vecí v priestore majú čisté línie, elegancia minimalistického interiéru, jednoduchosť a prehľadnosť.

(Zdroj: archív, Foto – ej štúdio)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top