Domov je tam, kde je srdce!

Domov je tam, kde je srdce

Preverené portfólio dodávateľov stavebných prác a služieb

Zadaj dopyt na seriózne ponuky
Domov je tam, kde je srdce

Preverené portfólio dodávateľov stavebných prác a služieb

Zadaj dopyt na seriózne ponuky

Domov je tam, kde je srdce!

Veta „Domov je tam, kde je srdce!“ hovorí za všetko. Ak máte pozitívny vzťah k prírodnému ohňu a príjemnej atmosfére, ktorú v miestnosti oheň vytvára, tak práve pre Vás ponúkame nasledujúce tipy.

Či už plánujete umiestniť biokrb do dennej miestnosti, spálne, jedálne alebo komerčného priestoru, stane sa tak dominantou tohto priestoru a správne umiestnenie nábytku pomôže vyzdvihnúť jeho prednosti.

Výhodou biokrbov je, že vďaka novým technológiám a bezzvyškovému spaľovaniu bioetanolu, môžete krb umiestniť kdekoľvek v miestnosti a to bez nutnosti ďalších investícii, či stavebných úprav.

Klasický drevený biokrb dodá miestnosti nadčasovú eleganciu a biokrb s korpusom z kameňa alebo skla je vhodný do moderného interiéru.

Umiestnením biokrbu môžete akejkoľvek miestnosti dodať charakter a jednoduchý dominantný prvok zariadenia za pomerne nízke obstarávacie náklady môže tak dodať Vášmu domovu viac tepla a srdce.

Symetrické dispozičné riešenie priestoru

Ak biokrb umiestnite na stred steny medzi dva okná alebo medzi dve knihovníčky, tak vytvoríte klasický priestor a preto odporúčame umiestniť nábytok symetricky v klasickom štýle.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

V tomto prípade je dôležité aby kusy nábytku boli v páre:

– môžete umiestniť dve pohodlné kreslá po oboch stranách biokrbu,
– umiestnite sedačku hneď oproti biokrbu a vytvoríte tak príjemný spoločenský priestor,
– konferenčný stolík alebo otoman umiestnite hneď pred sedačku,
– priestor vhodne dotvára koberec a taktiež zrkadlo alebo obraz, ktoré odporúčame umiestniť nad biokrb,
– formálnu atmosféru zjemníte umiestnením farebných bytových doplnkov a vankúšov.

V novostavbách sú byty navrhované tak, že spoločenský priestor predstavuje otvorená, priestranná miestnosť. Tieto multifunkčné miestnosti môžu často pôsobiť chladne a neosobne, preto je vhodné umiestnenie nábytku veľmi dôležité.

Otvorený priestor zvyčajne plynulo prechádza z jedného funkčného priestoru do druhého:

– nábytok sústreďte a umiestnite oproti biokrbu alebo okolo neho,
– usmernite prechod skôr okolo nábytku než cez priestor, takto zadefinujete spoločenský priestor a pozornosť upriamite na biokrb,
– využite koberce na dotvorenie jednotlivých funkčných zón v priestore.

Rada na záver

Vhodným výberom sú pohodlné sedacie súpravy z príjemného a odolného materiálu a mäkké vankúše, na ktorých každý nájde svoje pohodlie na konci namáhavého dňa a pri šálke príjemne rozvoniavajúceho čaju si môže vychutnať atmosféru prírodného ohňa.

(Zdroj: archív, Foto – Flamedecor)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top