Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Domov je tam, kde je srdce
Domov je tam, kde je srdce

Domov je tam, kde je srdce!

Veta „Domov je tam, kde je srdce!“ hovorí za všetko. Ak máte pozitívny vzťah k prírodnému ohňu a príjemnej atmosfére, ktorú v miestnosti oheň vytvára, tak práve pre Vás ponúkame nasledujúce tipy.

Či už plánujete umiestniť biokrb do dennej miestnosti, spálne, jedálne alebo komerčného priestoru, stane sa tak dominantou tohto priestoru a správne umiestnenie nábytku pomôže vyzdvihnúť jeho prednosti.

Výhodou biokrbov je, že vďaka novým technológiám a bezzvyškovému spaľovaniu bioetanolu, môžete krb umiestniť kdekoľvek v miestnosti a to bez nutnosti ďalších investícii, či stavebných úprav.

Klasický drevený biokrb dodá miestnosti nadčasovú eleganciu a biokrb s korpusom z kameňa alebo skla je vhodný do moderného interiéru.

Umiestnením biokrbu môžete akejkoľvek miestnosti dodať charakter a jednoduchý dominantný prvok zariadenia za pomerne nízke obstarávacie náklady môže tak dodať Vášmu domovu viac tepla a srdce.

Symetrické dispozičné riešenie priestoru

Ak biokrb umiestnite na stred steny medzi dva okná alebo medzi dve knihovníčky, tak vytvoríte klasický priestor a preto odporúčame umiestniť nábytok symetricky v klasickom štýle.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

V tomto prípade je dôležité aby kusy nábytku boli v páre:

– môžete umiestniť dve pohodlné kreslá po oboch stranách biokrbu,
– umiestnite sedačku hneď oproti biokrbu a vytvoríte tak príjemný spoločenský priestor,
– konferenčný stolík alebo otoman umiestnite hneď pred sedačku,
– priestor vhodne dotvára koberec a taktiež zrkadlo alebo obraz, ktoré odporúčame umiestniť nad biokrb,
– formálnu atmosféru zjemníte umiestnením farebných bytových doplnkov a vankúšov.

V novostavbách sú byty navrhované tak, že spoločenský priestor predstavuje otvorená, priestranná miestnosť. Tieto multifunkčné miestnosti môžu často pôsobiť chladne a neosobne, preto je vhodné umiestnenie nábytku veľmi dôležité.

Otvorený priestor zvyčajne plynulo prechádza z jedného funkčného priestoru do druhého:

– nábytok sústreďte a umiestnite oproti biokrbu alebo okolo neho,
– usmernite prechod skôr okolo nábytku než cez priestor, takto zadefinujete spoločenský priestor a pozornosť upriamite na biokrb,
– využite koberce na dotvorenie jednotlivých funkčných zón v priestore.

Rada na záver

Vhodným výberom sú pohodlné sedacie súpravy z príjemného a odolného materiálu a mäkké vankúše, na ktorých každý nájde svoje pohodlie na konci namáhavého dňa a pri šálke príjemne rozvoniavajúceho čaju si môže vychutnať atmosféru prírodného ohňa.

(Zdroj: archív, Foto – Flamedecor)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top