Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Letná foto súťaž Človek a stavba
Letná foto súťaž Človek a stavba

Letná foto súťaž “Človek a stavba”

Výherca získava víkendový pobyt v apartmánoch Lomnica. Pobyt je spojený s ochutnávkou vína zn. Ostrožovič, oceneného medailami.

Letná foto súťaž

Stačilo iba málo a to spravil aj náš výherca – v auguste zaslal na info@inblok.sk fotografiu.

Letná foto súťaž

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Podmienky boli jednoduché – na fotografii má byť viditeľná minimálne jedna osoba a pekná budova. Kreatívna kompozícia alebo vtipný element bol samozrejme vítaný.

Letná foto súťaž “Človek a stavba” VýhercoviaDo obsahu emailu uviedol meno, telefón a e-mailovú adresu.

A hotovo, ďalej to už bolo v rukách našich priaznivcov a verejnosti, ktorí z troch najlepších fotografií uverejnených na Facebooku vybrali tú víťaznú.

A hurá do Tatier na krásny víkendový pobyt v Apartmánoch Lomnica, kde okrem krásneho výhľadu, čerstvého vzduch a príjemného pobytu si náš víťaz mohol dopriať aj ochutnávku Slamového vína zn. Ostrožovič, oceneného medailami.

Letná foto súťaž “Človek a stavba

Vo verejnom hlasovaní na Facebooku najviac hlasov získala fotografia od Viktórie.

Srdečne blahoželáme!

(Zdroj: archív)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top