Fissler robí varenie zábavou – Súťaž na facebooku
Fissler robí varenie zábavou – Súťaž na facebooku

Súťaž „Fissler robí varenie zábavou“

Žrebovali sme 5 – dielnu súpravu riadu Fissler v hodnote 199 Eur

Aj vy patríte medzi tých, ktorí zachovávajú tradície počas Vianoc? Pamätáte sa, ako deti ste sa snažili dopracovať ku cestu a upiecť svoj prvý vianočný koláč spolu s babičkou?

Ak na štedrovečerný stôl pripravujete pokrm, ktorý ste si osvojili od predošlých generácii, podeľte sa s nami a zašlite nám recept. Jedného zo zúčastnených vyžrebujeme a odmeníme novinkou od rakúskeho výrobcu riadu Fissler.

Fissler robí varenie zábavou, žrebovanie

Podľa účasti na súťaži bolo jasné, že sme znovu trochu potešili a mohla sa začať honba za darčekom pod stromček, ktorý do súťaže venovala firma: ROSLER – DOMÁCE POTREBY,  www.domacepotreby.eu

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Podmienky účasti v súťaži:

Fissler robí varenie zábavou, výhercoviaSúťaž „Fissler robí varenie zábavou“. Do žrebovania bol zaradený každý, kto v decembri na e-mailovú adresu info@inblok.sk v decembri zaslal jeden z tradičných vianočných receptov a v uviedol názov súťaže “Fissler robí varenie zábavou”, spolu s kontaktnými údajmi.

Ďalej to bolo v rukách našich priaznivcov a verejnosti, ktorí z troch najlepších fotografií uverejnených na Facebooku vybrali tú víťaznú.

Tento raz sme ortieľ výsledku prenechali na redakciu, ktorá vyžrebovala víťaza súťaže, Ivana.

Srdečne blahoželáme!

(Zdroj: archív)

Autor: Lyda
Go to Top