Sociálne siete

Sociálne siete patria medzi najefektívnejšie marketingové nástroje na trhu!

  • Založíme vám firemný profil na sociálnej sieti. Garantujeme jeho kvalitu a vzhľad vo všetkých zariadeniach (počítač, tablet, mobil).
  • Vizuálne bude reprezentovať vaše podnikanie, logo a webovú stránku. Pri tvorbe zohľadníme najnovšie trendy a nadčasovosť.
  • Nastavíme komunikačnú stratégiu a všetko dôležité, vrátane reklamného účtu a rozbehneme prvé kreatívne príspevky (text, foto, grafika, video…).
  • Dostanete od nás základné školenie a o sociálnu sieť sa môžete starať sami alebo jej správu a moderovanie ponecháte na nás!

Spáva sociálnych sieti, spolupráca

Uvedomujeme si, že váš čas je cenný a preto my sa budeme starať o vaše sociálne siete a vy sa budete môcť naplno venovať podnikaniu!

  • Pri správe sociálnych sieti sme partneri, máme za sebou prvé kroky, správne vybraté platformy sociálnych sieti podľa relevantnosti cieľovej skupiny pre oblasť vášho podnikania.
  • Prekonzultovali sme stratégiu a plán príspevkov. V tejto chvíli začíname s moderovaním a zároveň môžeme spúšťať reklamnú kampaň.
  • Oslovujeme nových fanúšikov v mene značky, moderujeme príspevky, odpovedáme na správy a komentáre, jednoducho bavíme vaše publikum a staráme sa o online reklamy.

〉  Bavíme vaše publikum a získavame nových zákazníkov!

Google My Business

Vytvorenie Google My Business účtu, overenie, nastavenie firemných údajov a správneho zobrazovania obsahu na Googli prostredníctvom vyhľadávania na mapách.
Prvé obrázky a popis firmy. Správa recenzií, sledovanie a odpovede na recenzie, komunikácia s klientom, priebežné pridávanie referenčných obrázkov. Spúšťanie reklamných kampaní.

YouTube

Vytvorenie YouTube kanála s názvom firmy, nastavenie účtu, firemné informácie, vizuál prispôsobený všetkým zariadeniam. Spravovanie, pridávanie a editácia videí, tvorba podcastov, zoznamov relácií a epizód, shorts, feed RSS. Sledovanie konverzácií a ich usporiadanie do vlákien. Plánovanie a pridávanie postov, rolí a určovanie rozsahu spravovania YouTub kanála.
Spúšťanie video reklamných kampaní a speňažovanie s partnerským programom.

Facebook Business

Vytvorenie Business Facebook profilu, nastavenie účtu, prvé kreatívne príspevky a začíname moderovať. Pridávanie referenčných obrázkov, tvorba popisov k jednotlivým postom, komunikácia s publikom, odpovede na správy, komentáre, komunikácia s klientom, grafikom… Plánovanie a pridávanie postov, rolí a určovanie rozsahu spravovania Facebook stránky.
Spúšťanie reklamných kampaní, nastavenie účtu, cielenie, reporting, štatistika.

Instagram

Vytvorenie Instagram profilu pre firmu, nastavenie účtu, tvorba základného kreatívneho obsahu a začíname moderovať. Pridávanie referenčných obrázkov, tvorba popisov k jednotlivým postom, komunikácia s publikom, odpovede na správy, komentáre, komunikácia s klientom, grafikom…
Prepájanie účtov, plánovanie a pridávanie postov, rolí a určovanie rozsahu spravovania Instagram stránky.
Spúšťanie reklamných kampaní, nastavenie účtu, cielenie, reporting, štatistika.

TikTok

Vytvorenie firemného účtu na TikToku s názvom firmy, nastavenie účtu, krátke informácie, úprava loga, webový odkaz, prístup ku komerčným zvukom, monetizovanie videí, Creator Marketplace. Spravovanie, pridávanie a editácia videí, vytváranie zoznamov. Live vysielanie na komunikáciu s publikom v reálnom čase (po slnení kvóty na počet sledujúcich).
Spúšťanie video reklamných kampaní, In-feed video, Brand Takeover, Hashtag Challenge, Branded AR Content, Custom Influencer Package…

LinkedIn

Vytvorenie Company page firemného účtu na LinkedIn, nastavenie účtu, doplnenie informácií o firme z pohľadu zamestnávateľa, titulné grafické prvky, prezentácia aktivít a cieľov.
Využitie funkcie Call-to-action s preklikom napr. na landing-page alebo registračný formulár pre uchádzačov o zamestnanie. Zdieľanie obsahu, blogové príspevky, články a videá.
Web
Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania.

UX / UI
Design

Tvary, farby a postupy, ktoré rešpektujú potreby zákazníkov.

Programovanie
na mieru

Zhotovíme vaše nápady
a uvedieme ich do
života!

Online
marketing

Postaráme sa o oživenie vášho brandu v online priestore.

CMS WordPress a iné

Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania.

UX / UI Design

Tvary, farby a postupy, ktoré rešpektujú potreby zákazníkov.

Programovanie na mieru

Zhotovíme vaše nápady a uvedieme ich do života!

Online marketing

Postaráme sa o oživenie vášho brandu v online priestore.