Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Živý oheň v krbe bez komína
Živý oheň v krbe bez komína

Živý oheň v krbe bez komína

Aj napriek tomu, že žijete v bytovom dome alebo dome bez špeciálne upraveného komína, nemusíte už viac postrádať teplo otvoreného ohňa.

Biokrby sú nová generácia krbov, ktorá podčiarkuje výhody tradičných krbov ako sú výhrevnosť, skrášlenie interiéru a spríjemnenie atmosféry.

Tento druh krbu spaľuje špeciálny bioetanol – palivo, vyvinuté špeciálne na tento účel z rastlinného základu.

Bioetanol zabezpečí pri horení nádherne sfarbený žltý plameň, vysokú výhrevnosť a bez zvyškové spaľovanie.

Nová generácia biokrbov

Nepotrebujú drevo, elektrinu ani komín a tak eliminujú negatíva tradičných krbov, ktoré sú spojené s vysokými zaobstarávacími nákladmi, nízkou flexibilitou, nevyhnutnosťou komína, náročnou obsluhou a údržbou.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Oheň z biopaliva nie je len na okrasu! Biokrb dokáže bez problémov vyhriať priestor o veľkosti 40m2.

Vedľajším produktom spaľovania je zdraviu neškodný oxid uhličitý a vodná para. Jeden liter biopaliva vydrží horieť 3 až 5 hodín a vzniká len toľko emisií ako pri spálení dvoch bežných sviečok.

Vychutnajte si pohodu bez nežiaducich splodín, popola, iskier a sadzí vo vašom domove.

Výsledkom tohto vývoja je, že biokrby sa môžu používať v každodennom interiéri – v domácnostiach, hoteloch, reštauráciách a reprezentačných priestoroch. Súčasne sa otvorili nové dimenzie pre nápadité dizajnové poňatie biokrbov, ktoré skrášľujú interiér aj mimo samotnej prevádzky.

Do moderných interiérov sa hodia najmä prevedenia z nehrdzavejúcej ocele, nerezu alebo farebného sklolaminátu, ktoré sa kombinujú so sklom. Závesné, voľne stojace, vstavané alebo radšej klasické obložené mramorom alebo drevom?

Moderný dizajn

Dizajnové možnosti pri výrobe biokrbov dávajú priestor každému vkusu aj fantázii.

Inštalácia a obsluha sú veľmi jednoduché a prevádzka je bezúdržbová. Vďaka svojim vlastnostiam a výkonu, biokrby vyhovujú nárokom nízkoenergetických a pasívnych domov, v ktorých prevádzkovanie klasických krbov nie je práve ideálne.

Preto pri voľbe medzi tradičným krbom a biokrbom si svoje miesto získajú práve biokrby.

(Zdroj: archív, Flamedecor)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top