Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Vlhké múry budov
Vlhké múry budov

Vlhké múry?

Nechceme vás zaťažiť nudným čítaním technických údajov, skôr sa vám chceme predstaviť.

Radi by sme vám priblížili jednu zo špecifických náplní spoločnosti STAFIX. Samotná injektážna technológia je pomerne komplikovaná a v našich končinách stále zriedkavá. Injektáž vykonávame predovšetkým za účelom zamedzenia priesakov.

Vlhké múry domovVlhké múry, zatekajúce pivnice, vytopené šachty, rôzne priesaky zmrašťovacích trhlín, pracovných škár a dilatácií.

V čase, keď naša spoločnosť začala realizovať injektážne práce, nebolo zrejmé, či budeme sanovať viac staré alebo nové objekty.

Dnes však môžeme povedať, že vady a poruchy odstraňujeme predovšetkým v novostavbách. Neodbornosť firiem, nedostatočná kvalita detailov a tlak na ceny predurčujú realizáciu zákaziek s chybami.

Nopové fólie po obvode domov

Je potrebné si uvedomiť, že nie vždy je možné dodatočne zaizolovať objekt. V praxi realizované nopové fólie po obvode domov dotujú murivo vlhkosťou. Nie sú kombinované s drenážou alebo sú zrealizované nefunkčne.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Podrezávanie muriva má taktiež svoje obmedzenia vyplývajúce zo samotnej technológie. Je nevyhnutné zamyslieť sa nad sanačným riešením a netreba veriť zázračným metódam silových polí.

Do sanácie vkladáte nemalé finančné prostriedky, čas a nervy. Nemáte chuť na opätovnú sanáciu.

Chceme vám poskytnúť dobré riešenia a záruku. Uvedomujeme si totiž finančnú náročnosť problémov vzniknutých z vyššie spomenutej nedbanlivosti.

Vlhké múry injektážČo nám prekáža?

Voda je vodivý materiál, vplyvom tejto vlastnosti konštrukcia stráca teplo. Tepelnými mostami klesá povrchová teplota a môže dôjsť k tvorbe plesní.

Existujú objekty, kde sa voda neprejavuje len ako vlhkostná mapa na stene, ale ako mláka na podlahe. V najhoršom prípade injektujeme tlakovú vodu pri havarijných problémoch.

Ako injektujeme?

Predovšetkým tlakovo. Gravitačné metódy považujeme za „hobby“ prevedenie. STAFIX používa najnovšie injektážne pumpy pracujúce na jedno a dvojkomponentnej technológii.

Poznáme široké spektrum materiálov na akrylátovej, polyuretánovej a epoxidovej báze.

Garancie?

Injektážne technológie sú zložitý proces. Nikdy netvrdíme, že injektážou docielime 100% výsledok. Naša prax však ukázala, že pri dodržaní technologických postupov je možné odovzdať dielo tak, aby bol investor spokojný.

V prípade kombinácie injektáže a sanačných systémov je možné poskytnúť dlhodobé záruky s požadovaným výsledkom.

(Zdroj: www.stafix.sk)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavebné práce

    Stavba a služby
    Go to Top