Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Firma Jaroslava Ostrožoviča je vinárstvom s dlhoročnou tradíciou
Firma Jaroslava Ostrožoviča je vinárstvom s dlhoročnou tradíciou

Vinárstvo s dlhoročnou tradíciou: Firma Jaroslava Ostrožoviča

Z malej rodinnej firmy vybudovali Jarka a Jaro Ostrožovičovci v priebehu troch desaťročí stabilné vinárstvo s celým zázemím pre výrobu vína, vyše 55 hektármi vlastných vinohradov, ale aj s možnosťami pre vaše cesty za vínom a relaxom.

Na juhovýchodnom cípe Slovenska, na mieste, kde kráľ Slnko vychádza trošku skôr, nájdete malú oázu na TOKAJI. Je plná vína, hrozna aj zelene.

Oáza na Tokaji

8-hektárový areál je plný zelene a poskytuje príležitosti na rôzne aktivity a relax. Tokajský dom vo Veľkej Tŕni s vínnou sálou pre 50 osôb je čarovným miestom, kde môžete usporiadať firemné školenia, semináre alebo oslavy.

Firma Jaroslava Ostrožoviča je vinárstvom s dlhoročnou tradíciou vo Veľkej TŕniKvalitné audiovizuálne zariadenie, ozvučenie a plátno patria k výbave vínnej sály.

Ak potrebujete trocha pohybu, môžete sa presunúť len zopár metrov na firemné golfové ihrisko a potrénovať odpaly.

Pre záujemcov sú k dispozícii aj iné športové aktivity – petangue, guličky alebo bicykle.

Domov kvalitného vína

Keď sa rozhodnete, že nastal ten správny čas, môžete vstúpiť na miesta, kde slnko ukrýva svoje tajomstvá – do pravej tokajskej pivnice. Zdoláte 80 schodov a v hĺbke 13 metrov pod zemou objavíte iný svet…

Čas sa zrazu zastaví a vy môžete v tichej tme, osvetlenej len plamienkami sviečok, vnímať čaro vôní a chutí rôznych ročníkov…

Pol kilometra chodbičiek a chodieb, tri degustačné miestnosti a archív s množstvom vzácnych, plesňou obrastených fliaš, sú ozajstným zážitkom.

Keby vás ochutnávka vín unavila, môžete zložiť hlavu v jednej z rozprávkových izbietok priamo vo vinárstve.

Sú plne vybavené modernými prvkami (TV, SAT, WIFI, minibar a pod). V lete iste poteší vyhrievaný bazén a jacuzzi, prístupné všetkým ubytovaným hosťom.

Nemusíte sa báť, že pôjdete späť hladní!

Šikovné tokajské žienky vám pripravia domácu polievočku alebo kačky s lokšami. Iste nebude chýbať ani múčnik so starostlivo vybraným vínom z vlastnej produkcie.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Ostrožovičovci obhospodarujú 55 hektárov vlastných vinohradov systémom integrovanej produkcie. Tá je šetrná k ľuďom aj k prírode… V ich portfóliu nájdete prvé ľadové víno z Tokaja, ale aj krásne slamové cuvée, ktoré zbiera po svete medaily.

Značka Ostrožovič

Vinárstvo s dlhoročnou tradíciou, je Značka Ostrožovič. Nájdete ju medzi 1000 najlepšími vínami sveta a každoročne medzi 100 NAJ Slovenska v Národnom salóne vín.

Keď budete mať chuť, príďte na Tokaj. Ostrožovičovci vás pozývajú do svojho kráľovstva vo Veľkej Tŕni celoročne. Víno je totiž ich život.

Ing. Jaroslav Ostrožovič vyštudoval Strednú odbornú ovocinársko-vinársku školu v Modre. Po absolvovaní Vysokej školy zemědělskej v Lednici na Morave v roku 1990 sa vrátil mladý inžinier na rodný Tokaj. Začal od nuly.

S troma malými súdkami začali spolu s manželkou podnikať vo výrobe vína. Po vyše 20 rokoch práce ukrýva ich firemná „banka“, archív ukrytý 13 m pod zemou, množstvo medailami ocenených vín.

Miesto, kam slnko ukrýva svoje tajomstvá, Tokajské viniceSú tam vína, ktoré boli zaradené medzi 1000 NAJ sveta, vína , ktoré ocenila gastronómia ako najlepšie na Slovensku, ako aj „zlaté“ vína zo súťaží, organizovaných pod záštitou OIV po celom svete. Ostrožoviča

Po rokoch mravenčej práce sa podarilo Ostrožovičovcom sceliť a zrekonštruovať na Tokaji vyše 50 hektárov vinohradov, ktoré považujú za najväčšiu devízu vo výrobe kvalitných vín.

Ďalším prínosom je celé zázemie modernej technológie (pneumatický lis, riadená fermentácia, klasická tufová pivnica s vyše tristo drevenými súdkami pre zretie výberových tokajských vín).

Tokajský dom

Vinársky kruh uzatvorili Ostrožovičovci vybudovaním Tokajského domu a penziónu, ktoré umožňujú milovníkom slovenských vín nasiaknuť atmosféru vinárstva naplno. V súčasnosti je Ostrožovič najstaršou firmou na slovenskom Tokaji. Ostrožoviča

Najvýznamnejšie ocenenia: VI Concurso Internacional de VINHOS DO BRASIL 2012 – Jediná veľká zlatá medaila pre Európu, Terravino Izrael 2012 – zlatá medaila, Finger Lakes International Wine Competition USA 2013 – zlatá medaila, strieborná medaila, bronzová medaila,

Bacchus Madrid 2013 – zlatá medaila, MUN – DUS 2013 – víno Ministra zahraničných vecí SR, Víno mesta Košice – Európske hlavné mesto kultúry 2013, Vinagora Budapešť 2013 – šampión, Vinoforum Pardubice 2013 – zlatá medaila, Národný salón vín SR 2013.

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top