Už nemusíte hľadať, stačí iba zadať!

Už nemusíte hľadať zadaj dopyt
Už nemusíte hľadať zadaj dopyt

Zadať dopyt ↓


   
  Pripojiť súbory (max. 2MB/1 súbor - foto, projekt, náčrt...)

   

   
  Súhlasímobchodnými podmienkami a beriem na vedomie spracovanie osobných údajov / nové okno *

  Prajem si dostávať informácie o akciových ponukách
   
    * povinné.

  Obdržíte cenové ponuky od dodávateľov z prevereného portfólia.


   

   


    
   Pripojiť súbory (max. 2MB/1 súbor - foto, projekt, náčrt...)

    

    
   Súhlasímobchodnými podmienkami a beriem na vedomie spracovanie osobných údajov / nové okno *

   Prajem si dostávať informácie o akciových ponukách
    
     * povinné.

   Obdržíte cenové ponuky od dodávateľov z prevereného portfólia.


    

    

   Už nemusíte hľadať, stačí iba zadať!

   Rady, ako si správne vybrať, je neúrekom a určite mi dáte za pravdu, že väčšina z nás pri rozhodovaní a výbere začína v googli osvedčenými vetami, ako „Kde najlepšie nájdem…“ Kto mi poradí…“

   Žijeme v dobe informačnej explózie, kde internet zabezpečuje veľký prísun informácií a neustále sa po nich zvyšuje dopyt.

   Strávime množstvo času četovaním, surfovaním po sociálnych sietiach, blogoch, online knižniciach alebo pomocou vyhľadávačov blúdime po rôznych stránkach s informáciami, ktoré práve potrebujeme.

   Výsledkom je najprv pocit pripraveného a informáciami nadupaného človeka. Potom sa stáva, že vieme všetko.

   Lekára poučujeme, ako má ordinovať, u odborníkov pochybujeme o ich kvalite a namiesto malej dôvery donekonečna preverujeme.

   Prísunom množstva informácií narastá aj zložitosť vzájomných vzťahov medzi nimi a časom máme pocit, že sme stále na začiatku.

   Neprimerane veľa času hľadáme, preverujeme, porovnávame a optimalizujeme cenové ponuky až príde rozhodnutie, ktoré často vystrieda sklamanie. Napokon čas sú peniaze.

   Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

   Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

   Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2020-10-20T14:25:38+02:00

   Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

   Takáto skúsenosť je ako z knihy dnešného človeka, ktorý sa chystá budovať, rekonštruovať, zariaďovať alebo na väčšiu investíciu, ako napr. kúpa nehnuteľností a pod.

   S najväčšou pravdepodobnosťou si vyberieme cestu úmorného on-line vyhľadávania a porovnávania cien, ponúk a informácií na nete.

   Po užšom výbere príde na rad zopár osobných návštev, kde nás druhý, tretí v poradí presvedčí svojou ponukou alebo správne nasmeruje.

   Skúsenosť? Áno, ale väčšina klientov rovnako dodáva, že by sa druhý raz vydali kratšou cestou a možno s rovnakým alebo ešte lepším výsledkom.

   Rada: Ušetrite sa od nekonečného surfovania a tak aj od množstva často protichodných informácií a zvoľte si cestu niekoľkých osobných návštev u skúsených profesionálov z fachu.

   Máte na výber.  Odborníci z prevereného portfólia sú k dispozícii, stačí iba zadať dopyt na www.zadajdopyt.sk

   (Zdroj: archív, Foto – Pixabay)

   Autor: Lyda

   Zdieľajte na sociálnej sieti

   Zdieľajte

   Go to Top