Tieniaca technika – funkčný doplnok
Tieniaca technika – funkčný doplnok

Tieniaca technika – funkčný doplnok a úspora energie v jednom

S inovatívnymi výrobkami na ochranu proti slnku a poveternostným vplyvom získate nielen praktické doplnky pre vaše bývanie, ale zmeníte váš obytný priestor na bývanie snov.

Je jedno, či pred domom, na terase, v dome alebo iba ako jeho rozšírenie.

Tieniaca technika – funkčný doplnok pre Váš dom či byt! Kompletná ponuka riešení od významného európskeho výrobcu HELLA je určená pre tú najnáročnejšiu klientelu a zameriava sa na vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Protiklady sa priťahujú. Noc sprevádza deň. Svetlo potrebuje tmu. Čierna podmieňuje bielu. Kde je svetlo, tam je aj tieň.

Rozptýlené lúče opatrne pomaľujú miestnosť pruhmi, bodkami, jemnými čiarami a rôznymi tvarmi. Letmo preletia po stenách, tancujú na podlahách, vytvárajú atmosféru. Divadlo tieňov, také krásne a rozmanité…

Markízy pre terasy a balkóny

Tieniaca technika, žalúzie

Markízy pre terasy a balkóny – vychutnajte si chladný tieň.

Keď slnko páli, stačí vysunúť markízu a už si pod ňou môžete vychutnávať pohodlie v tieni.

Všade tam, kde neexistuje žiadna ochrana proti vplyvom počasia, odporúčame kompaktné kazetové markízy, ktoré sú odolné proti vplyvom počasia.

Získate tak viac obytného priestoru pod holým nebom.

Obdobne si môžete zaobstarať aj vašu klíma oázu.

Zimná záhrada rozširuje obytný priestor a zvyšuje tak individuálnu útulnú atmosféru.

Najlepšia voľba pre útulnú atmosféru – raffstory a žalúzie.

Flexibilné a efektívne!

Raffstory a žalúzie predstavujú variabilné riešenia na ochranu proti slnku a neželaným pohľadom a individuálne regulovateľnú vnútornú klímu.

Jedinečný dizajn ponúka atraktívne možnosti stvárnenia fasády a rôzne tvary lamiel vytvárajú pohodovú atmosféru presne podľa vašich želaní.

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Špičkový výrobok Raffstory AR92 poskytuje maximálnu ochranu pred slnkom a odolnosť voči vetru. Ide o skutočne multifunkčné zariadenie.

Okrem ochrany pred prehriatím poskytuje výrazné zatemnenie a ochranu pred vetrom prostredníctvom stabilného zatvárania celého systému lamiel.

Aby sa eliminoval rušivý zvuk, lamely sú vo vodiacich lištách vedené pomocou plastových vložiek.

Dizajn lamiel je jedinečný a široká škála farebného prevedenia robia z tohto produktu zaujímavý prvok stvárnenia fasády.

Funkčné vedenie svetla

Plné svetlo, keď ho potrebujete – plynulé zatemnenie podľa potreby. Individuálna funkcia vedenia svetla robí z raffstory a žalúzií tvorcov nálady pre harmonické prostredie miestnosti.

Funkcia vedenia svetla znižuje aj náklady na osvetlenie vo vašej miestnosti.

Individuálne polohovateľné lamely vpúšťajú presne toľko svetla, koľko si želáte, a súčasne sú absolútne antireflexné.

S funkciou vedenia svetla vám žalúzie poskytujú nielen ochranu pred neželanými pohľadmi, ale aj optimálne využijete denné svetlo a šetríte zároveň energiu.

Perforovaná lamela uvoľňuje dávkovaný dopad svetla aj v zatvorenom, prípadne polozatvorenom stave.

Perforácia je voľne voliteľná na želanie v hornej časti, dolnej časti alebo na celom závese. Výhodou je, že si aj pri sklopených lamelách vychutnávate výhľad von.

Autor: Lyda

Go to Top