Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Stop bolestiam chrbta
Stop bolestiam chrbta

Stop bolestiam chrbta – SM cvičenie

„SM cvičenie“ alebo „Stabilizačný a Mobilizačný Systém“ je založený na 30 ročnom postupnom vývoji a 25 rokov klinických skúseností s týmto cvičením u pacientov s bolesťami chrbtice v bedrovej, hrudnej a krčnej oblasti, u pacientov so skoliózou, či vyskočenou platničkou.

Žijeme v dobe, keď práci za písacím stolom sa nevyhne ani jeden z nás. Strnulé sedenie má veľmi nepriaznivý vplyv na držanie tela a môže spôsobiť poruchy chrbtice, ktorým sa dá predísť SM systémom.

Cvičenie sa skladá zo zostavy cvikov podľa MUDr. Richarda Smíška, ktoré pomáhajú správne aktivovať špirálové svalové reťazce a tým umožňujú preťahovať chrbticu smerom nahor a tak zabezpečiť medzistavcovým platničkám dostatočný priestor pre liečbu a regeneráciu.

Vďaka nesprávnym návykom (sedavé zamestnanie, práca na počítači a notebooku) máme špirálové svalové reťazce ochabnuté a zároveň veľmi namáhané vertikálne svalové zreťazce, ktoré spôsobujú stláčanie stavcov k sebe a tak sú medzistavcové platničky namáhané.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Zdravie za 10 minút denne

Po zacvičení 12tich cvikov SM systému denne, vykonáte naťahovací a zároveň posilňovací zdravotný program pre vaše telo.

Dajte tak definitívne stop bolestiam chrbta a posilníte aj vašu celkovú vitalitu.

Stop bolestiam chrbta, SM cvičenieVďaka jednoduchosti a nenáročnosti môžete tieto cviky vykonávať doma, na záhrade, pri vode ale aj počas pauzy v zamestnaní. Okrem odhodlania budete potrebovať elastické lano a môžete cvičiť.

Narovnáte si chrbticu, zbavíte sa bolesti, vystrečujete a posilníte telo a ešte pritom aj chudnete.

Cvičíte pomocou elastického lana. Výsledkom sú posilnené a uvoľnené svaly, zlepšená stabilizácia a mobilizácia chrbtice, koordinácia, kvalita chôdze.

Môžeme dobre poslúžiť aj pre pacientov po operácii, ako individuálne rehabilitačné a regeneračné plány, liečebná telesná výchova pomocou SM systému pre jednotlivcov a malé skupiny.

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top