Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti realitkou
Sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti realitkou

Sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti cez realitnú kanceláriu

Ako to je v prípade poverenia realitnej kancelárie so sprostredkovaním prenájmu nehnuteľnosti? Aj tu platí dobre si vybrať a starosti súvisiace s prenájmom nehnuteľnosti končia. O všetko ostatné sa postará realitná kancelária.

Prax ukazuje, že aj u nás sa táto služba využíva stále viac.

Realitné kancelárie majú databázy prenajímateľov, ale aj potenciálnych nájomníkov.

Majú k dispozícii vlastný marketing – od pravidelnej inzercie, cez webové prezentácie a využívajú služby realitných portálov, kde sa o ponúkanej nehnuteľnosti na prenájom dozvedia oveľa skôr a bez zbytočných nákladov a starostí zo strany vlastníka prenajímanej nehnuteľnosti.

Naviac, majú prehľad o cenách a preto ju vedia stanoviť triezvo vychádzajúc z konkurenčných ponúk.

Sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti cez realitnú kanceláriu má niekoľko výhod – jedna z najdôležitejších je úloha prípadného rozhodcu a svedka v prípade nedorozumenia s nájomcom.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Výška provízie pre realitnú kanceláriu:

Provízia za sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti je zvyčajne jednomesačný nájom. Je v nej zahrnuté aj vypracovanie nájomnej zmluvy a asistencia pri protokolárnom odovzdaní bytu.

Poverený realitný maklér vám pomôže riadne zdokumentovať príslušenstvo aj technický stav celého bytu.

V prípade sprostredkovania prenájmu realitnou kanceláriou nájomnú zmluvu pripravuje spolupracujúci advokát, ktorý zároveň dohliadne na podstatné náležitosti v zmluve. Potom sa nemôže stať, že máte neplatnú zmluvu.

V praxi sa často stáva, že sa platby nájomného a platby za energie a služby spoja a uvedie sa len jedna suma, takáto a iná chybička môže spôsobiť neplatnosť zmluvy.

(Zdroj: Foto – Pixabay)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top