Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Potenciál skrytý v pergolových markízach, exteriér
Potenciál skrytý v pergolových markízach, exteriér

Potenciál skrytý v pergolových markízach

Pergolové markízy sú ideálnym spôsobom na zvýraznenie atraktivity vonkajšieho priestoru a zároveň zvýšenie hodnoty každej nehnuteľnosti.

Rýchlym a elegantným spôsobom dodáte vašej nehnuteľnosti extra úžitkový priestor, vhodný pre spoločné trávenie chvíľ a zábavu.

Priestor pod pergolovou markízou sa stáva využiteľný počas troch ročných období už od teplej jari, cez horúce letné mesiace, až po slnečné dni babieho leta.

Poskytuje vynikajúce riešenie (nielen) pre tienenie exteriérového priestoru situovaného bezprostredne vedľa rodinného domu.

Pergolová markíza na terasu

Je vhodná aj pre inštaláciu na terase mezonetového bytu a na ochranu pred priamym slnečným žiarením atypických vysokých okien inštalovaných v krtkodome, čím aktívne prispieva k regulácii teploty vnútorného priestoru domu.

Pergolová markíza LOCA 1200 a 1600 series pozostáva z hliníkovej konštrukcie a nepremokavej látky navrchu.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Látka, odrážajúca UV žiarenie, môže byť mierne svetlopriepustná alebo špeciálne upravená neprepúšťajúca svetlo.

V tieni pergolovej markízy

Predstavte si scénu – komfortné posedenie v letný podvečer s vašimi najbližšími v záhrade pri dome a vychutnávanie jedla v príjemnom tieni pergolovej markízy, ktorá vyčarí pohodovú mediteránsku atmosféru v spojení s opojnou arómou šíriacou sa z blízkeho kvetinového záhonu.

Potenciál skrytý v pergolových markízach terasa

Balzam pre spoločné chvíle znásobený komfortným plnoautomatickým ovládaním prostredníctvom diaľkového ovládača s možnosťou integrovaného osvetlenia a regulácie intenzity osvetlenia.

Výhody pergolových markíz ocenia aj návštevníci reštauračných a kaviarenských zariadení.

Okrem tienenia pred priamym slnečným žiarením prevádzkovatelia zariadení často volia možnosť zasklenia alebo tienenia bočných strán, čím zvyšujú komfort návštevníkov uprednostňujúcich exteriérový priestor v prípade náhleho nepriaznivého počasia.

Vzhľadom na to, že LOCA 1200 a 1600 je slovenský výrobok, záujemcovia si môžu nakonfigurovať produkt podľa svojich jedinečných požiadaviek.

Maximálny výsuv, ktorý systém pergolových markíz umožňuje, je 10 m. Jednotlivé moduly sú nadpájateľné, zákazník má možnosť ľubovoľnej voľby šírky.

(Zdroj: Ing. Pal Horváth, www.pergola.sk)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavebné práce

    Stavba a služby
    Go to Top