Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Originály obrazov, ručne maľované umenie do interiéru
Originály obrazov, ručne maľované umenie do interiéru

Originály obrazov, ručne maľované umenie rôznych motívov.

Správne vybrané a umiestnené umelecké dielo dodá Vášmu domovu ďalší rozmer. Originály obrazov na stenách Vášho interiéru sú ako drahokam, ktorý okrem toho, že dokážu rozžiariť interiér majú schopnosť meniť náladu a tak vytvoriť želanú atmosféru.

Obraz sa stáva skutočným priateľom

Aj preto zberatelia vzácneho umenia túžia ich mať stále viac, veď kto by nechcel viac takých priateľov, ktorým môžete stále dôverovať, ostanú rovnako krásne a pri každom pohľade Vám pomôžu usmiať sa.

Prítomnosť originálneho diela dodáva exkluzivitu prostrediu, reprezentuje Vás, prezrádza Vaše postoje a vnútorne Vás obohacuje.

Nedivme sa potom, že skutočné umelecké diela nachádzajú svoje miesto aj u nás

Originály obrazov sú čoraz viac trendy a súčasťou moderných interiérov dneška a ak patríte medzi, tých ktorí využívajú služby šikovných interiérových dizajnérov tak hodnotné výtvarné dielo od aktuálnych autorov dokáže vo Vašom interiéri vytvoriť dokonalú symbiózu umenia a moderného designu.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Ak vsadíte na eleganciu klasiky v podobe originálnych obrazov, nespravíte chybu. Tie boli populárne už pred niekoľko storočím a ani dnes na nich bytový architekti nedajú dopustiť.

Ich kúzlo spočíva v univerzálnosti a v interiéri sa dokážu stať stredobodom pozornosti bez toho, že by potlačili význam interiéru ako celku.

Niektoré diela sú skutočným ohniskom, iné pôsobia ako nenápadná elegancia a aj napriek tomu dokážu oživiť akúkoľvek miestnosť.

Investícia do umenia nepodlieha času či pohybu na trhu

Aj história ukázala, že investovať do umenia v ekonomicky neistých časoch sa vyplatilo, nielenže dokázala uchovať hodnotu, ale neraz ju aj zaujímavo zhodnotila.

Z dlhodobého hľadiska je relatívne bezpečné investovať do výtvarného umenia a to dokonca aj do originálnych diel slovenských autorov.

Patríte medzi tých, ktorých umenie oslovilo?

Práve finalizujete svoj interiér alebo sa zamýšľate darovať niečo neobvyklé, nadčasové, čo bude aj v budúcnosti rásť na hodnote?

Potom navštívte malú sympatickú predajňu obrazov a umeleckých diel v uličke (bývalá Východoslovenská galéria) na Poštovej 2,  ktorú už  dlhé roky  poznajú Košičania  pod názvom „Dielo plus“.

Nájdete tam naozaj pestrí výber obrazov a umeleckých predmetov, prevažne od slovenských autorov. Pomôžu Vám s výberom vhodného rámu, poprípade si tam objednáte vlastný, originálny ručne maľovaný portrét.

(Zdroj: dieloplus.sk)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top