Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Netradičné dizajnové podlahy, živicové
Netradičné dizajnové podlahy, živicové

Netradičné dizajnové podlahy

Čoraz väčšiu popularitu a svoje miesto v našom každodennom živote si na našom trhu získavajú liate živicové podlahy.

Liate art floor podlahy, foto podlahy a v neposlednom rade aj veľmi populárny kamenný koberec.

Podčiarknite svoj výnimočný štýl unikátnymi živicovými podlahami.

Liate podlahy svojou podstatou rozširujú variabilitu dizajnu podlahovej plochy do neobmedzených možností.

Netradičné dizajnové podlahy, podsvietenieUmožňujú na podlahu preniesť prakticky akýkoľvek motív, či dizajnové kreácie, počnúc jednoduchými intarziami až po 3D objekty, či už vo forme fotorealizmu alebo abstrakcie.

Výnimočné postavenie medzi nimi majú svetelné podlahy, ktoré v sebe kombinujú vlastnosti predchádzajúcich typov podláh no navyše ponúkajú benefit svetelných efektov.

Každá z podláh tohto druhu je jedinečnou a viac krát dizajnovo neopakovateľnou.

Netradičné dizajnové podlahy zosobňujú vlastný náboj kreativity, hlavne čo sa týka možnosti tvorby rôznych vzorov a farebných efektov.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Vysokokvalitné hi-tech živice

Sú zhotovené z najprogresívnejších vysokokvalitných hi-tech živíc, čo zaručuje ich trvácnosť, výbornú chemickú i mechanickú odolnosť ale predovšetkým ľahkú a jednoduchú údržbu a zdravotnú nezávadnosť.

Netradičné dizajnové podlahy, ledSú to moderné materiály, ktoré sú vysoko ekologické a neškodia zdraviu užívateľov. Ich povrch môže byť buď lesklý, matovaný alebo polomatovaný.

Pre túto generáciu podláh je príznačnou vlastnosťou ich takmer dokonale rovný povrch bez dilatačných špár.

Celosvetovým trendom je realizácia dekoratívnych podláh na plochách ako sú bytové priestory, apartmány, reštaurácie, butiky, kancelárie, diskotéky a podobne.

(Zdroj: Foto – art4you)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavebné práce

    Stavba a služby
    Go to Top