Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Moderný design z dubového dreva
Moderný design z dubového dreva

Moderný design z dubového dreva

Javorina so svojou takmer 60 – ročnou tradíciou a stovkou kvalifikovaných pracovníkov patrí k najvýznamnejším výrobcom masívneho dubového nábytku v strednej Európe.

Dubové drevo zo slovenských lesov sa tu klasickými stolárskymi postupmi pretvára na kvalitný moderný nábytok vyvážaný do mnohých krajín Európy (Holandsko, Belgicko, Veľká Británia, Nemecko, Švédsko, Dánsko, Taliansko a ČR).

Moderný stôl z dubového dreva

Počas celého technologického procesu výroby – od vlastného sušenia s prísnou kontrolou vlhkosti dreva, cez všetky ďalšie operácie spracovania až po povrchovú úpravu je kladený dôraz na zachovanie prírodného charakteru a vysokej kvality výrobkov.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Moderný design z dubového dreva, overená konštrukcia a prírodný spôsob povrchovej úpravy masívneho dubového dreva.

Úprava olejovaním a voskovaním predurčujú výrobky do pozornosti moderným zákazníkom, ktorí si majú v úmysle kúpiť nábytok s vysokou úžitkovou hodnotou a dlhou dobou užívania.

O kvalite výrobkov svedčia ocenenia získané na popredných slovenských výstavách nábytku.

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top