Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Mesiac v znamení detí
Mesiac v znamení detí

Mesiac v znamení detí

Jún sa nesie v znamení detí. Hneď prvý deň v mesiaci naše ratolesti oslávia svoj deň a už sa tešia na záver školského roka.

Medzinárodný deň detí je sviatok detí, ktorý sa oslavuje v mnohých krajinách sveta. Na Slovensku sa oslavuje od roku 1952. Okrem Slovenska ďalších viac ako 20 krajín má tento deň vo svojom kalendári, dátum sa však mierne líši. Po celom Slovensku sú pripravené akcie, hry, súťaže a podujatia, na ktorých sa môžu deti zabaviť.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Za bohatým programom usporiadaným z príležitosti MDD nasledujú dobrodružstvá a zážitky zo školských výletov, čo je už predzvesť odovzdávania vysvedčení a konca školského roka. Deti si užijú dva mesiace voľna, bez učenia a učitelia si tiež snáď oddýchnu a načerpajú energiu do ďalšieho školského roka.

Všetci sa tešia, snáď iba posledné ročníky trochu smútia, že sa ich cesty s rovesníkmi rozchádzajú a lásky a kamarátstva sa musia rozdeliť.

Aj keď si to hneď všetci nepriznajú ale bude im za školou aj učiteľmi ľúto. Určite si uctia ľudí, ktorí sa im venovali a dlhé roky sa o nich starali. Kytica či bonboniéra môže učiteľa potešiť a žiakom umožní vyjadriť vďaku za ich starostlivosť aj bez slov.

(Zdroj: Foto – Pixabay)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top