Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Kúzelníci našich okien, záclony
Kúzelníci našich okien, záclony

Kúzelníci našich okien

Odpradávna sa používali záclony a závesy na zasklenie okien. V dnešnej modernej dobe fungujú tieto dekoračné materiály v našich domoch a bytoch ako zázračný mejkap – šikovne korigujú nedostatky miestnosti a podľa želania obyvateľov priestor zmenšia alebo zväčšia.

Náš trh ponúka veľký výber dekoračných látok, od klasických materiálov a vzorov až po tie najextravagantnejšie, s ktorými môžete experimentovať a čarovať.

Kúzelníci našich okien, závesyUž dávno neplatí, že v jednej miestnosti musíte zostať pri jednej farbe alebo vzore. Záleží na tom, čo chcete dosiahnuť – či zvýrazniť nábytok, alebo máte veľký priestor zariadený v minimalistickom duchu a cítite, že vám v miestnosti niečo chýba.

Záclony a závesy plné kreativity

Ak ste dostatočne kreatívna máte voľnú ruku, treba len popustiť fantáziu z uzdy a začať vymýšľať. Ale čo keď zrazu zistíte, že stojíte pred problémom a neviete ako na to?

Vtedy zájdite do dobrej predajne, kde Vám okrem širokej ponuky ponúknu aj návrh a realizáciu Vašej predstavy.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Kúzelníci našich okien, dekoracieNávrh a realizácia

Stojí to za to, aby ste Vaše okná nechali obliecť odborníkmi, ktorí sa tomu venujú, pretože výsledok môže vyvolať jedinečný efekt. Nie vždy platí pravidlo, že ak je niečo drahé, musí to byť pre Vaše okná to najlepšie.

Z lacnejších, ale kvalitných materiálov sa dá vykúzliť rozprávkový vzhľad interiéru, treba len použiť trochu fantázie. Vhodne zvolené závesy vedia tmavé priestory rozjasniť, presvetlené plochy naopak utlmiť.

Dnes sa už nedá povedať, že na oknách musia visieť klasické prevzorkované záclony. Často ich nahrádzame roletkami, šikovne ušitými zo záclonoviny s geometrickými tvarmi, ktorými sa dá dosiahnuť plastickosť prostredia.

Závesy sa v dnešnej dobe už nepoužívajú len na zatemnenie interiéru, ale plnia funkciu vkusného bytového doplnku. Bez obáv môžete použiť aj viac druhov materiálov, respektíve vzorov – prispejete tým k spestreniu a oživeniu Vášho interiéru.

Pri zariaďovaní a skrášľovaní interiéru sa nedá jednoznačne určiť, čo je práve „in“ a čo práve „letí“. Dôležité je, aby ste vo Vašom interiéri dosiahli súhru farieb a strihov, ktoré sa navzájom vhodne dopĺňajú.

Majte na pamäti zlaté pravidlo: vo Vašom prostredí by ste sa mali dobre cítiť hlavne Vy, a nie Vaši známi či susedia.

Preto si farby, vzory a materiál vyberajte nielen podľa momentálneho trendu, ale aj podľa pocitov, ktoré vo Vás vyvolávajú.

(Zdroj: archív, D & B  Extra)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top