Keď stavať bazén tak na jeseň
Keď stavať bazén tak na jeseň

Keď stavať bazén, tak na jeseň

Keď stavať bazén, tak na jeseň. To vám poradí každý skúsený profesionál v tomto fachu.

Ideálnym miestom pre umiestnenie bazéna je slnečné miesto, ďaleko od stromov, aby sa predišlo napadaniu listov a iných nečistôt do vody.

Keď už máte vybraté vhodné miesto, ktoré vyhovuje plánovanej veľkosti bazéna, je potrebné zvážiť aj legislatívnu stránku stavby.

Pre začatie stavby menších bazénov potrebujete iba ohlásenie stavby.

Privátne bazény sa v dôsledku tropických letných teplôt stávajú čoraz populárnejšie.

Mať doma vlastné rodinné kúpalisko má totižto veľa výhod.

Pred začatím výstavby je dôležité starostlivo zvážiť budúce umiestnenie bazéna, jeho veľkosť a vybavenie, keďže ide o investíciu na veľa rokov.

Pri výbere veľkosti a vybavenia bazéna je dôležité ujasniť si, či ho budete používať iba na osvieženie alebo aj na plávanie.

Nie nepodstatnou časťou prevádzkovania bazéna je jeho údržba a čistenie, najmä z pohľadu času venovaným týmto činnostiam.

Stavať bazénSúčasný trh ponúka množstvo druhov automatických technológií, ktorými sú moderné bazény vybavované a ktoré viac či menej automatizujú aj tieto nepopulárne činnosti.

Z hľadiska komfortu, ktorý poskytuje bezúdržbovosť, samočistenie a inteligentné riadenie prevádzky bazéna, moderný dizajn, bezpečnosť a nízke prevádzkové náklady odporúčame pre rodinné využitie kompozitné keramické bazény.

Samočistiace bazény

Samočistiace inteligentné bazény Compass Ceramic Pools sú vyrábané ako monolit bez akéhokoľvek spoja.

Povrch bazéna je hladký, lesklý, pevný a odolný voči mechanickým a chemickým vplyvom. Samotné teleso bazéna je mimoriadne stabilné a nepodliehajúce vplyvu tepelnej rozťažnosti vďaka špeciálnym materiálom použitým pri výrobe bazéna.

Keramické bazény sú dodávané v množstve efektných farebných prevedení, vďaka ktorým dosahuje voda v bazéne nádherný 3D efekt.

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Patentovaná technológia

Prepracovaná a patentovaná technológia výroby, kvalita vstupných surovín, špeciálne materiály a precízna práca pri výrobe umožňujú poskytnúť na bazén celoživotnú záruku na vodonepriepustnosť steny bazéna.

Súčasťou každého modelu bazénov Compass sú integrované schody a relaxačné zóny, takže tieto bazény sú vhodné nielen na plávanie, ale aj na rodinný relax.

Jesenná stavba bazéna Compass vám umožní pokojne a bez stresov osadiť bazénové teleso (iba) na štrkové lôžko a upraviť okolie bazéna tak, že na jar vás čaká už iba montáž bazénovej technológie a uvedenie bazéna do prevádzky.

Zároveň sa aj prefinancovanie bazéna rozloží na dlhšie časové obdobie.

Dlhú kúpaciu sezónu (až 6 mesiacov), a tým aj efektívne využitie vašej investície vám okrem samotného bazéna zabezpečí hlavne bazénové prestrešenie kombinované s externým ohrevom vody – ideálne tepelným čerpadlom vzduch-voda.

A čo kúpanie v zimnom období? Na zimu je ideálny vodný relax vo vlastnej vírivke. Takže: na leto bazén, na zimu vírivku.

(Zdroj: Text, Foto – www.bazenyapex.sk)

Autor: Lyda

Go to Top