Je zatepľovací systém luxus alebo nie
Je zatepľovací systém luxus alebo nie

Je zatepľovací systém luxus, alebo nie?

A čo my na to? No predstavte si, že chcete auto. U jedného predajcu si vyberiete najlacnejšiu karosériu, u druhého motor v akcii, u ďalšieho volant – výhodný dovoz z Číny!

Od kamaráta kúpite štyri kolesá – (nevadí, že sú z nákladiaka – veď koleso ako koleso), celé to priveziete domov a zavoláte suseda – amatérskeho leteckého modelára, aby vám z toho poskladal vysnívané vozidlo.

Že by to nefungovalo? Že je to absurdné?

Vo svete zatepľovania je to, žiaľ, každodenná realita: Investor nakúpi v stavebninách to, čo nájde – len nech je to lacné a nech je to to, čím zatepľoval aj brat Fero.

Potom zavolá partiu majstrov, ktorá u susedov zľava stavala vlani garáž a u tých vpravo oberala na jeseň hrušky. A potom čaká.

Ako každý i náš investor čaká za svoje, vôbec nie malé peniaze kvalitný výsledok – peknú fasádu, ktorá bude roky chrániť jeho dom a zároveň dlhé roky šetriť náklady na vykurovanie i údržbu domu.

Po prvom daždi krásna kuriatkovo žltá fasáda stratí väčšinu svojej farby („Nevadí – manželke sa aj tak nepáčila…“).

Po pár mesiacoch sa objavia prvé praskliny („že by to lepidlo na obklady bolo nejaké pokazené?“) a po prvej zime je fasáda zrelá na kompletnú rekonštrukciu („tak ale už mám toho dosť!“).

Investor reklamuje – skúša to u predajcu materiálov, u všetkých výrobcov, u realizátorov. Predajca ho posiela k výrobcom, výrobcovia sa s ním buď nebavia vôbec, alebo ho posielajú k tým druhým a „realizátori“ už oberajú pomaranče kdesi v Španielsku.

Iste – trochu za vlasy pritiahnutá realita, ale stať sa to môže i vám.

Kompletný zatepľovací systém

Pokiaľ chcete mať istotu, že za svoje peniaze dostanete naozaj kvalitu, na zateplenie použite – Kompletný zatepľovací systém, pretože

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

všetky komponenty doporučené dodávateľom sú vyvinuté špeciálne pre zatepľovací systém a sú navzájom zosúladené, takže systém ako celok bude zaručene spoľahlivo fungovať.

Vlastnosti kompletných zatepľovacích systémov sú overené skúškami v nezávislých skúšobniach a sú pravidelne kontrolované.

Seriózny dodávateľ kompletného zatepľovacieho systému pôsobí na trhu dlhodobo a kvalitu jeho systémov potvrdzuje množstvo zrealizovaných referenčných stavieb.

Zatepľovací systém

Dodávateľ, ktorý dodáva zatepľovací systém dlhodobo spolupracuje s predajcami stavebných materiálov i s kvalitnými realizačnými formami.

Pravidelne ich informuje o aktuálnych trendoch, podporuje ich v ich servise voči zákazníkovi a stará sa o vzdelávanie ich zamestnancov.

Dodávateľ kompletného zatepľovacieho systému vám v prípade potreby rád poradí.

Doporučí vhodnú realizačnú firmu alebo vám ku kúpenému zatepľovaciemu systému „pribalí“ čosi navyše – návrh farebného riešenia fasády, tepelno-technický rozpočet, dovoz kompletného systému až na stavbu – a to všetko s úsmevom a zdarma.

A napokon – pokiaľ sa na vašej už zrealizovanej fasáde vyskytne akýkoľvek problém, seriózny dodávateľ kompletného zatepľovacieho systému sa ujme vašej sťažnosti a s plnou zodpovednosťou sa ju snaží vyriešiť k vašej spokojnosti, nech už je príčina kdekoľvek.

Je zatepľovací systém luxus alebo nie? Odpoveď je NIE, ak sa budete držať vyššie uvedeného.

Takže – nezatepľujte lacno – zatepľujte výhodne – s kompletným zatepľovacím systémom!

(Zdroj: Foto – Stavmix RM)

Autor: Lyda
Go to Top