Home staging príprava nehnuteľnosti na predaj
Home staging príprava nehnuteľnosti na predaj

Home staging

Ak chcete, aby predávaná nehnuteľnosť vyzerala väčšia, svetlejšia, čistejšia, aby kupujúcich viac oslovila a bola žiadanejšia, máme pre vás recept – home staging, ktorý dodá nehnuteľnosti požadovaný šarm pôsobením vizuálneho dopadu na návštevníka.

Základom home staging-u je vytvorenie ilúzie. Základom ilúzie je evokovanie nálad pomocou drobných detailov a trikov.

Staging prichádza na rad potom, čo ste nehnuteľnosť zrekonštruovali, upratali a vykonali drobné opravy.

Profesionálny home stager je umelec

Úlohou home staging-u je vytvoriť v interiéri dramatickú atmosféru, ktorá pôsobí na všetky zmysly.

Home staging, bytové doplnkyProfesionálny home stager disponuje vynikajúcimi znalosťami z oblasti interiérového dizajnu, pomocou ktorých nehnuteľnosť zútulní a zatraktívni.

Pri svojej práci používa jednoduché bytové doplnky v súlade s vlastnou kreativitou:

– zrkadlá, rastliny, dekoratívne kvety, stolové a podlahové lampy, koberce a rohožky, kreslá a stoličky, taburetky a otomany, prehozy a vankúše, košíky, plastové stoly a stoličky.

Primárnou informáciou pre home stager-a je určenie cieľovej skupiny, ktorú chcete predávanou nehnuteľnosťou osloviť.

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Na základe životného štýlu a štandardu cieľovej skupiny stager vhodne upraví a prispôsobí interiér nehnuteľnosti. Pôsobivým a overeným trikom je aplikovanie prírodných elementov.

Zatraktívnenie interiéru

Umné aranžovanie zelených rastlín a sedacieho nábytku s dostatočným miestom pre prechod urobí s každým interiérom zázrak.

Kúpeľňu zatraktívnia koše s uterákmi, voňavými mydlami či krémom, vďaka ktorým bude miestnosť pôsobiť vzdušne a navodzovať pocit maximálneho komfortu.

Strieborná farba, lesklá obdoba sivej, je pre svoju kombinovateľnosť so všetkými farebnými odtieňmi veľmi vďačným interiérovým doplnkom.

Podnosy, lampy, obrazové a zrkadlové rámy s kovovým leskom a starožitným dizajnom dodajú priestoru eleganciu a nádych luxusu.

Kombinácia so sklenenými a zrkadlovými plochami interiér presvetlí a podčiarkne jeho jedinečnosť. Rustikálne, keramické alebo moderné kovové svietidlá priestor zútulnia a navodia hrejivý pocit domácej pohody.

Neobávajte sa kombinácie bytových doplnkov rôznych štýlov, nič tým nepokazíte. Naopak, umiestnením štýlovo odlišných stoličiek okolo jedálenského stola upriamite pozornosť práve na túto časť miestnosti.

Ak k predávanej nehnuteľnosti patrí aj exteriér, venujte mu rovnakú pozornosť. Exteriér vhodne dotvoria rastliny v kvetináčoch, záhradný nábytok ožije vďaka výrazným farebným doplnkom (vankúše, plastový riad).

Kvalitný home staging môže znamenať pre predávajúceho niekoľko stoviek eur. Táto investícia sa vám však vyplatí, pretože v konečnom dôsledku môže hodnotu nehnuteľnosti podstatne zvýšiť a zároveň urýchliť jej predaj.

(Zdroj: archív, Foto – Pixabay)

Autor: Lyda
Go to Top