Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Hľadáte výhodnú cenovú ponuku
Hľadáte výhodnú cenovú ponuku

Hľadáte výhodnú cenovú ponuku?

Žijeme v dobe informačnej explózie a preto s najväčšou pravdepodobnosťou si vyberáme cestu úmorného on-line vyhľadávania a porovnávania cien, ponúk a informácií na nete.

Prísunom množstva informácií narastá aj zložitosť vzájomných vzťahov medzi nimi a časom máme pocit, že sme stále na začiatku.

Neprimerane veľa času hľadáme, preverujeme, porovnávame a optimalizujeme cenové ponuky až príde rozhodnutie, ktoré často vystrieda sklamanie. Napokon čas sú peniaze.

Zákazníci s podobnými skúsenosťami radia: Ušetrite sa od nekonečného surfovania a tak aj od množstva často protichodných informácií a zvoľte radšej cestu niekoľkých osobných návštev u skúsených profesionálov z fachu.

Na tomto princípe je postavený portál zadajdopyt.sk, je určený pre všetkých ktorí chcú budovať, rekonštruovať alebo zariaďovať nehnuteľnosť a zároveň chcú ušetriť čas a hlavne peniaze.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Ak hľadáte výhodnú cenovú ponuku pre svoju stavbu, neváhajte a využite dopyt cez portál zadajdopyt.sk

Niekoľko dôvodov prečo využiť zadajdopyt.sk

 1. Portál vznikol na základe dlhoročných skúsenosti v rámci sprostredkovania obchodu a služieb na profesionálnej úrovni.
 2. Dodávateľov si vyberá presne tak, ako keby bol zákazníkom on sám!
 3. Dopyty zasiela len preverenému portfóliu dodávateľov stavebných prác a služieb!
 4. Vytvára funkčný medzičlánok, ktorý dohliada na spokojnosť, ako na strane zhotoviteľa, tak aj na strane zákazníka.
 5. Má vybudovaný vlastný systém hodnotenia dodávateľov zákazníkmi aj samotným portálom.
 6. Pri výbere dodávateľov sa riadi nasledujúcimi princípmi: Niekoľkoročné skúsenosti; Dôležitosť kvality nad kvantitou; Odbornosť a kvalifikačné predpoklady; Dodržiavanie termínov; Používanie overených a kvalitných materiálov; Dodržiavanie predpisov a technologických postupov; Komunikácia a ústretovosť pri rokovaniach; Zodpovedný prístup k životnému prostrediu; Odovzdanie diela v maximálne možnej kvalite; Bezproblémový záručný aj pozáručný servis.

(Zdroj: archív, Foto – Pixabay)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

  Dopyt na stavené práce

  Stavba a služby
  Go to Top