Históriou dýchajúci nábytok od stolára
Históriou dýchajúci nábytok od stolára

Históriou dýchajúci nábytok

Storočie, v ktorom žijeme sa nesie v znamení minimalizmu, hranatých tvarov a technických výdobytkov.

Ako to vyzerá tam, kde sa stretne história a súčasnosť, kanceláriaAk aj vy túžite po oáze pokoja a romantiky, po niečom vznešenom s nádychom histórie ale predsa súčasnom, nechajte sa inšpirovať štýlovým nábytkom z nášho výberu.

Je to svet oblých tvarov, prírodných tónov masívneho dreva a množstva drobných kvetov na čalúnených povrchoch nábytku.

Históriou dýchajúci nábytok, vyrobený dnes presne podľa vašich predstáv prepožičia vášmu domovu jedinečnú atmosféru, kde sa budú nielen domáci ale aj návšteva cítiť tak trochu kráľovsky.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Ako to vyzerá tam, kde sa stretne história a súčasnosť, hodinyMechanické podlahové hodiny: Možnosť voľby farebných odtieňov dreva a prevedenia podľa individuálnych požiadaviek objednávateľa.

Možnosť objednávky troch rôznych mechanizmov značky HERMLE. Podlahové hodiny sa jednoznačne stanú stredobodom každej miestnosti.

(Zdroj: archív, Foto – Tempus)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top