Elektrina elegantne
Elektrina elegantne

Elektrina elegantne

Základom systému sú napájacie lišty v rôznych prevedeniach, umožňujúce pripojiť až 12 zásuviek na meter dĺžky. Zásuvky je možné kedykoľvek pridávať, odoberať alebo premiestňovať podľa aktuálnej potreby.

Obmedzený počet zásuviek? Nebezpečne neusporiadané káble? Drahí elektrikári?

To sa stávajú minulosťou s revolučným systémom elektrických rozvodov. Jednou z najväčších predností tohto systému je bezpečnosť. Vďaka patentovanému systému GSS je prakticky nemožné utrpieť úraz elektrickým prúdom.

Tento systém ako prvý na svete svojho druhu v elektrických rozvodoch, je praktický, bezpečný a jednoducho krásny!

Inovatívny systém napájacích líšt

Umožňuje pridávať, odoberať a premiestňovať elektrické zásuvky tak, ako ich práve potrebujete – a to všetko jednoduchým otočením.

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Jednoducho elektrina elegantne. Dizajnovo odlišné napájacie lišty sú určené pre rôzne aplikácie – v domácnosti, v kuchyni, obývačke, pracovni, študentskej izbe, v komerčných podmienkach v kanceláriách, laboratóriách, operačných strediskách, serverovniach a podobne.

Princíp systému je veľmi jednoduchý. V elektrickej lište sú vedené dva vodiče – fázový a nulový. V strede medzi nimi je pružná , segmentovaná časť, ktorá je uzemnená.

Zasunutím adaptéru do lišty sa najskôr adaptér pripojí k zemneniu a otočením o 90° doprava, resp. v smere hodinových ručičiek sa spoja kontakty s fázovým a nulovým vodičom. Adaptér je tým pripravený na použitie.

(Zdroj: archív, Elliz)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top