Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Drevo, prírodný materiál pre zdravé bývanie

Žiadny iný materiál nie je tak všestranne použiteľný a príjemný, trvácny a obnoviteľný ako drevo, prírodný materiál pre zdravé bývanie. Svojimi vlastnosťami odolalo módnym trendom i vplyvom nových materiálov, pretože na rozdiel od nich je jeho podstata prirodzená a predvídateľná.

Je rovnako využiteľný v interiéri aj v exteriéri, s rôznymi možnosťami opracovania a povrchovej úpravy, v kombinácii so sklom a kovmi.

Elegancia ukrytá v dreve – prírodný materiál pre zdravé bývanie

Drevo je prírodný materiál, ktorý pretrvá roky. Moderný a nadčasový zároveň. Je prejavom dobrého vkusu a dotvára teplo domova aj v tých najmodernejších minimalistických interiéroch.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Výber podlahy je veľmi dôležitý pre finálne pôsobenie interiéru. Jej farba, kresba, povrch, vzor, tvrdosť sa líšia v závislosti od použitej dreviny.

Výber je bohatý – od svetlého javora, cez dub, buk či teplý teak, čerešňu, červenkastú jatobu, merbau až po exkluzívny orech alebo tmavé wenge.

Elegancia ukrytá v dreve – drevoobklad

Zladené schody, nábytok, terasy s podlahami v dome stierajú hranice a elegantne prepájajú interiér s exteriérom.

(Zdroj: www.galop.sk)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavebné práce

    Stavba a služby
    Go to Top