Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Cestovanie je veľké dobrodružstvo
Cestovanie je veľké dobrodružstvo

Cestovanie je veľké dobrodružstvo

Outdoorová cestovná kancelária, prvá na východe, ktorá nesie názov „TIGA travel“ – Traveling Is a Great Adventure

Pochádzame z Košíc a sme veľkými milovníkmi prírody, turistiky, všetkých outdoorových aktivít a predovšetkým vzrušujúcich zážitkov.

Šport a aktivity s ním spojené sú neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života.

Hory a príroda nás napĺňajú radosťou, krásou a poznaním. Dávajú nám možnosť načerpať čistú energiu, zbaviť sa každodenného stresu a vybočiť zo zabehnutých koľají.

Hory nás učia vnímať krásy okolo nás, otvárajú nám nové obzory, poskytujú nám nové výzvy a umožňujú nám vidieť život inými očami.

Žijeme náš život naplno a venujeme sa veciam, ktoré nám prinášajú radosť a potešenie.

Máme okolo seba veľa priateľov, ktorí chcú s nami prežívať nové dobrodružstvá a tešiť sa z bezprostredného kontaktu s prírodou.

Zaujímavé outdoorové aktivity

Preto sme sa rozhodli nielen im, ale aj ďalším vyznávačom športu sprostredkovať zaujímavé outdoorové aktivity, umožniť im naplno vychutnať čaro prírody a prežiť nezabudnuteľné zážitky.

Táto myšlienka bola podnetom na vznik našej outdoorovej cestovnej kancelárie.

Niekoľkokrát sme boli účastníkmi zájazdov iných outdoorových cestovných kancelárií.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Nevyhovovalo nám, že na miesto stretnutia sme vždy museli cestovať aspoň tri hodiny, a neboli sme s týmto problémom sami.

To bol jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli založiť cestovnú kanceláriu na „východe“.

Máme k dispozícii luxusný mikrobus, ktorý je pristavený pre účastníkov zájazdu v Košiciach a odtiaľ sa vydáva na cestu smerom na západ pre nástup ďalších klientov.

Organizujeme v menších skupinách

Naše akcie a aktivity organizujeme v menších skupinách, aby sme klientom zabezpečili dobrú partiu, bezpečnosť a komfort. Preto s nami cestovanie je veľké dobrodružstvo.

Veľký dôraz kladieme na príjemné pohodlie v rámci ubytovania, ktoré máme vždy zabezpečené v hoteli alebo v kvalitnom penzióne.

Okrem nízkej ceny ubytovania klientovi vytvárame aj veľmi priaznivé podmienky v rámci prípravy a aklimatizácie na výstup.

Z našej širokej ponuky si vyberú priaznivci zaistených ciest (ferrát), vysokohorskí turisti, ale aj cykloturisti. Samostatnou kategóriou je detský outdoor.

V ponuke máme nádherné talianske Dolomity, majestátny Mont Blanc, Grossglockner, Triglav, ale aj španielske Pico de Teide či grécky Olymp a mnoho ďalších zájazdov vhodných pre začiatočníkov, ale aj pre skúsených turistov.

Vyberie si každý.

Ak máte radi prírodu, zdolávanie menších či väčších prekážok, krásny pocit z prekonania seba samého a zároveň si chcete užiť trochu komfortu a veľa zábavy, poďte s nami!

(Zdroj: Foto – Tiga Travel)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top