Cestovanie je veľké dobrodružstvo
Cestovanie je veľké dobrodružstvo

Cestovanie je veľké dobrodružstvo

Outdoorová cestovná kancelária, prvá na východe, ktorá nesie názov „TIGA travel“ – Traveling Is a Great Adventure

Pochádzame z Košíc a sme veľkými milovníkmi prírody, turistiky, všetkých outdoorových aktivít a predovšetkým vzrušujúcich zážitkov.

Šport a aktivity s ním spojené sú neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života.

Hory a príroda nás napĺňajú radosťou, krásou a poznaním. Dávajú nám možnosť načerpať čistú energiu, zbaviť sa každodenného stresu a vybočiť zo zabehnutých koľají.

Hory nás učia vnímať krásy okolo nás, otvárajú nám nové obzory, poskytujú nám nové výzvy a umožňujú nám vidieť život inými očami.

Žijeme náš život naplno a venujeme sa veciam, ktoré nám prinášajú radosť a potešenie.

Máme okolo seba veľa priateľov, ktorí chcú s nami prežívať nové dobrodružstvá a tešiť sa z bezprostredného kontaktu s prírodou.

Zaujímavé outdoorové aktivity

Preto sme sa rozhodli nielen im, ale aj ďalším vyznávačom športu sprostredkovať zaujímavé outdoorové aktivity, umožniť im naplno vychutnať čaro prírody a prežiť nezabudnuteľné zážitky.

Táto myšlienka bola podnetom na vznik našej outdoorovej cestovnej kancelárie.

Niekoľkokrát sme boli účastníkmi zájazdov iných outdoorových cestovných kancelárií.

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2024-01-20T08:54:24+01:00

Tvorba webových stránok. Riešenia prijateľné pre všetkých a na každý typ podnikania!  Rezervuj si konzultáciu

Nevyhovovalo nám, že na miesto stretnutia sme vždy museli cestovať aspoň tri hodiny, a neboli sme s týmto problémom sami.

To bol jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli založiť cestovnú kanceláriu na „východe“.

Máme k dispozícii luxusný mikrobus, ktorý je pristavený pre účastníkov zájazdu v Košiciach a odtiaľ sa vydáva na cestu smerom na západ pre nástup ďalších klientov.

Organizujeme v menších skupinách

Naše akcie a aktivity organizujeme v menších skupinách, aby sme klientom zabezpečili dobrú partiu, bezpečnosť a komfort. Preto s nami cestovanie je veľké dobrodružstvo.

Veľký dôraz kladieme na príjemné pohodlie v rámci ubytovania, ktoré máme vždy zabezpečené v hoteli alebo v kvalitnom penzióne.

Okrem nízkej ceny ubytovania klientovi vytvárame aj veľmi priaznivé podmienky v rámci prípravy a aklimatizácie na výstup.

Z našej širokej ponuky si vyberú priaznivci zaistených ciest (ferrát), vysokohorskí turisti, ale aj cykloturisti. Samostatnou kategóriou je detský outdoor.

V ponuke máme nádherné talianske Dolomity, majestátny Mont Blanc, Grossglockner, Triglav, ale aj španielske Pico de Teide či grécky Olymp a mnoho ďalších zájazdov vhodných pre začiatočníkov, ale aj pre skúsených turistov.

Vyberie si každý.

Ak máte radi prírodu, zdolávanie menších či väčších prekážok, krásny pocit z prekonania seba samého a zároveň si chcete užiť trochu komfortu a veľa zábavy, poďte s nami!

(Zdroj: Foto – Tiga Travel)

Autor: Lyda
Go to Top