Navštívte online portál stavebných prác a súvisiacich služieb – zadajdopyt.sk

Aj sedieť treba vedieť, Stoličky Therapia
Aj sedieť treba vedieť, Stoličky Therapia

Aj sedieť treba vedieť

Ergonomické stoličky THERAPIA vás naučia sedieť zdravšie

Moderná doba si od nás vyžaduje stále dlhší čas strávený pri počítačoch. Pokiaľ nevenujeme správnemu pracovnému sedu dostatočnú pozornosť, veľmi skoro sa objavia nepríjemné následky: stuhnutie a bolesti chrbta, bolesti šije, mravenčenie nôh a ďalšie nepríjemné následky spôsobené dlhým sedením.

Pohybový aparát dostáva stále menej priestoru pre svoj vývoj a kvalitnú funkciu.

Poloha v sede by preto mala dovoliť telu čo najekonomickejšiu polohu pri minimálnej námahe. Pri sedení na nesprávnej stoličke, prípadne nesprávne nastavenej stoličke rýchle získame nesprávne návyky a riskujeme dlhodobé zdravotné problémy.

Naše sústredenie a výkon sú potom výrazne znížené.

Aj sedieť treba vedieť a ergonomické stoličky THERAPIA vás naučia sedieť zdravšie. Stoličky modelovej rady THERAPIA ponúkajú maximálnu prevenciu a dokonalý individuálny komfort na mieru prispôsobiteľný všetkým typom postáv.

V čom sú stoličky THERAPIA odlišné od iných typov stoličiek?

Princíp THERAPIA ponúka 4 unikátne biozóny, ktoré sú zabudované v sedáku a operadle stoličky, a všetky zóny tak aktívnym pôsobením stimulujú telo počas sedu.

Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2020-10-21T15:24:16+02:00

Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-01-29T11:01:18+01:00

Prihlás sa u nás na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v týždni sa v čase od 13:00 do 14:30 hod. máš možnosť sa zúčastniť konzultácie na témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

Ako sa vo všetkých týchto modeloch a nastaveniach jednoducho vyznať?

Najjednoduchšie vysvetlenie je prirovnaním k veľkosti konfekcie (stoličky sa v jednotlivých modelových radách rozdeľujú podľa písmen S, M, L, XL, XXL a podľa toho aká je Vaša veľkosť a typ postavy si viete presne navoliť model stoličky, ktorý vyhovuje presne Vášmu typu postavy a Vašim požiadavkám.

Aj sedieť treba vedieť, TherapiaSamozrejmosťou je voliteľné príslušenstvo, ktoré maximálne prispôsobí ergonómiu stoličky na mieru presne Vášmu typu postavy.

K správnemu výberu stoličky pre Vás je veľmi dôležité si jednotlivé modely stoličiek vyskúšať, kde za asistencie skúsených autorizovaných predajcov poradíme s výberom modelu presne na mieru Vašim potrebám.

Všetky modely stoličiek je možné vyskúšať si aj u Vás doma alebo na Vašom pracovisku.

Sme najstarší autorizovaný predajca stoličiek modelovej rady THERAPIA na Slovensku. Pozývame Vás vyskúšať si všetky modelové rady stoličiek THERAPIA k nám na predajňu.

A NEZABUDNITE: Ak sa Vám nedarí dĺžku sedenia v práci skrátiť, pokúste sa aspoň vedome zmierniť následky jeho pôsobenia. Preto nezabúdajte, že zdravšie sedenie Vám nezaistia žiadne „pohodlné a dizajnové kresielka“, ale stoličky, ktoré sú postavené podľa princípov aktívneho sedenia.

Správna stolička Vám pomôže vyriešiť problematiku dlhého sedenia a stane sa Vašou alfou, nie však omegou.

Je treba vyriešiť ďalšie časti Vášho pracoviska, aby bolo naozaj“ ERGONOMICKÉ“ a celkový vzťah k sedu. Ako na to? Príďte sa k nám o tom presvedčiť ;-)

(Zdroj: www.therapia.cz, www.stolickymix.sk)

Autor: Lyda

Pracujeme v tvojej lokalite

Práca na dome

Vyžiadaj spätné volanie

    Dopyt na stavené práce

    Stavba a služby
    Go to Top